Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

Bosch WAL28PH0BY

800,90 €
667,42 € bez DPH

Bosch WAL28PH0BY

Spredu plnená práčka BOSCH WAL28PH0BY: najlepší pomocník vo vašej domácnosti

Ovládajte svoj domov odkiaľkoľvek či už ste doma, alebo nie. Automatická spredu plnená práčka BOSCH WAL28PH0BY disponuje technológiou Home Connect, vďaka ktorej sa s práčkou spojíte cez telefón, alebo tablet jedným stlačením. Aplikácia nastaví najvhodnejší program na vašu bielizeň, a vy tak získavate ľahkú kontrolu nad vašim praním. Veľkou prednosťou práčky BOSCH WAL28PH0BY je aj automatické dávkovanie i-DOS™, ktoré s presnosťou na mililitre nastaví optimálne množstvo pracieho prostriedku. Práčka spredu plnená je vďaka bezuhlíkovému motoru EcoSilence Drive™ veľmi tichá a rovnako pomocou špeciálnej bočnej AntiVibration steny aj veľmi stabilná. Spoločnosť BOSCH garantuje desaťročnú záruku na motor a doživotnú záruku AquaStop proti škodám spôsobeným vodou. Práčku BOSCH WAL28PH0BY si skrátka zamilujete!

Top päť kľúčových vlastností automatickej práčky BOSCH WAL28PH0BY

  • Systém i-DOS – automaticky odmeria presné množstvo pracieho prostriedku a vody potrebnej na každé pranie
  • Systém Home Connect – domáce spotrebiče s inteligentným prepojením pre jednoduchší každodenný život.
  • Všetko je automaticky prispôsobené potrebám vašej bielizne v závislosti na type textílie a stupni znečistenia
  • Pohon EcoSilence Drive™ – extrémne úsporný a tichý chod, navyše s 10-ročnou zárukou.
  • AlergiePlus – špeciálne vyvinutý program pre potreby alergikov a osoby s citlivou pokožku

Práčka plnená spredu BOSCH WAL28PH0BY pre inteligentnú domácnosť a ľahší život

Riaďte svoj domov, aj keď v ňom práve nie ste. Automatická práčka plnená spredu BOSCH WAL28PH0BY sa dá ovládať a monitorovať odkiaľkoľvek. Technológia Home Connect ponúka úplnú kontrolu nad praním, a to jednoduchým stlačením jedného tlačidla cez váš mobilný telefón, či tablet. Aplikácia sa zíde aj pri vhodnom nastavení pracieho programu. Stačí zadať farbu, materiál a stupeň znečistenia pranej bielizne. Práčka plnená spredu BOSCH WAL28PH0BY vám zaručí vždy dokonale vypratú a ošetrenú bielizeň.

Práčka s predným plnením BOSCH WAL28PH0BY má inteligentné dávkovanie pracieho prostriedku

Rozlúčte sa s odmerkami. Práčka s predným plnením BOSCH WAL28PH0BY s automatickým dávkovacím systémom i-DOS™ nastaví presné množstvo pracieho prostriedku za vás, a to presne na mililitre. Stačí len stlačiť tlačidlo. Vďaka presnému dávkovaniu je pranie ohľaduplné k vašej bielizni a zároveň priateľské k životnému prostrediu aj vašej peňaženke. Šetrí totiž spotrebu vody aj pracích prostriedkov.

Tichý a úsporný motor práčky Bosch WAL28PH0BY

Efektívny a tichý bezuhlíkový motor EcoSilence Drive™ vďaka svojej konštrukcii eliminuje hluk aj vibrácie a zostáva stále chladný. Nedochádza tak k energetickým stratám vplyvom trecej teploty, čo zabezpečuje jeho dlhodobú životnosť. Je taký tichý, že môžete v práčke BOSCH WAL28PH0BY prať napríklad aj počas doby, keď vaše bábätko spí. Okrem tichého motora je práčka s predným plnením vybavená bočnou AntiVibration stenou, vďaka ktorej je celá spredu plnená práčka nielen stabilnejšia, ale zároveň tichšia. Znižuje vibrácie a izoluje hluk.

Rýchlo a dokonale čistá bielizeň

Práčka plnená spredu Bosch WAL28PH0BY disponuje funkciou SpeedPerfect, čo je špeciálna funkcia vyvinutá pre situácie, keď záleží na čase. Môžete s ňou skrátiť dobu prania až o 65 %* času bez kompromisov vo výsledku. Môžete ju použiť v kombinácii s väčšinou programov, všetkými náplňami a druhmi textilu. Napríklad môžete zvolením programu mix v kombinácii s prídavnou funkciou SpeedPerfect vyprať až 4 kilogramy zmiešanej náplne za iba 41 minút.(*Rozdiel medzi dobou trvania programu ľahko udržiavateľnou 40 °C a dobou trvania programu ľahko udržiavateľnou 40 °C v kombinácii s voliteľnou funkciou SpeedPerfect.)


Vedeli ste, že...

Ovládanie práčok Bosch je jednoduché a intuitívne. Veľký LED displej a ovládací panel sú maximálne prehľadné. Na displeji môžete sledovať nielen priebeh programu a čas zostávajúci do konca, ale pri vybraných modeloch aj odporúčané náplne a indikáciu spotreby.


Bielizeň bez alergénov s práčkou Bosch WAL28PH0BY

Prísne na baktérie, jemne na citlivú pokožku. Oblečenie, ktoré nie je riadne vypraté, často obsahuje alergénne častice, ktoré môžu spôsobovať podráždenie pokožky. Súčasťou programovej ponuky práčky Bosch WAL28PH0BY je program AlergiePlus. Pri jeho zvolení sa používa vyššia teplota prania rovnako ako dodatočné plákanie, čím sa zníži množstvo alergénov na minimum. To znamená menej peľových častíc, zvieracej srsti a roztočov vo vašej bielizni. Tento program je ideálny pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou.

Najlepší spôsob prania je plnoautomatický

Dosiahnuť dokonalé výsledky prania je s automatickou práčkou BOSCH WAL28PH0BY hračka. Stačí naplniť bubon a stlačiť tlačidlo „Štart“. Vďaka automatickému programu spredu plnená práčka sama nastaví všetko potrebné a zakaždým zaručí perfektné vypranie.

Pridať bielizeň počas prania? Žiadny problém.

Kedy ste naposledy naplnili práčku, spustili pranie a potom si uvedomili, že ste zabudli detskú ponožku, alebo tričko? Funkcia Reload, ktorou práčka Bosch WAL28PH0BY disponuje, vám umožní jednoduché pridanie zabudnutého oblečenia. alebo odobratie bielizne dokonca aj počas pracieho cyklu.* Stačí pozastaviť bežiaci program a otvoriť dvierka, aby ste jednoducho vložili zabudnuté kusy oblečenia do bubna a následne pokračovať v praní. (*Pridanie nie je možné, ak je teplota peny vyššia ako 50 °C, alebo je hladina vody v bubne príliš vysoko.)

Jemné, účinné a kvalitné pranie

Jedinečný patentovaný systém VarioDrum jemne a účinne perie všetky typy odevov. Rovnomerne rozdeľuje vodu bez toho, aby došlo k vyťahovaniu, stláčaniu, alebo poškodeniu vašich obľúbených kúskov. Kvapkovitá perforácia bubna a asymetrické lopatky práčky BOSCH WAL28PH0BY jemne obracajú bielizeň smerom do stredu bez ohľadu na smer otáčania. Tým je zabezpečené nielen intenzívne pranie silne znečistenej bielizne, ale aj rýchlejší a dôkladnejší priebeh pracieho cyklu. Bubon práčky BOSCH WAL28PH0BY umožňuje vyprať až 10 kg bielizne, a to s rovnomerným rozprestretím pracieho prostriedku. Navyše, práčka vás sama upozorní, kedy je vhodné bubon vyčistiť.

Práčka s predným plnením Bosch WAL28PH0BY vám ušetrí vodu aj peniaze

Technológia ActiveWater Plus poskytuje dokonalé výsledky prania a súčasne používa iba nevyhnutné množstvo vody. Vstavané senzory práčky BOSCH WAL28PH0BY upravujú spotrebu vody podľa typu tkaniny a množstva bielizne. Súčasne patentovaný bubon a systémy plnenia vodou umožňujú rýchlejšie namáčanie. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkami BOSCH vodou plytvať nebudete.

Na práčku BOSCH WAL28PH0BY sa môžete spoľahnúť

Na práčku BOSCH WAL28PH0BY sa vzťahuje záruka AquaStop značky BOSCH v prípade škôd spôsobených vodou, a to po celú dobu životnosti spotrebiča. Spredu plnená práčka BOSCH WAL28PH0BY disponuje špeciálnou dvojvrstvovou prívodnou hadicou, bezpečnostným ventilom a podlahovou vaňou s plavákovým spínačom, ktoré dohromady zabraňujú akémukoľvek poškodeniu vodou, či už na prívode vody, alebo vo vnútri spotrebiča.

*záručné podmienky nájdete na https://www.bosch-home.com/sk/servis/zaruka

Parametre a špecifikácia

Funkcie

Funkcie inteligentný

Energetické parametre práčky 2021

Energetická trieda C
Trieda účinnosti odstreďovania B
Doba trvania (program ECO 40-60) 230 min (3,83 h)
Vážená spotreba vody na cyklus 47 l

Rozmery práčky

Hĺbka 59 cm
Šírka 59,8 cm
Výška 84,8 cm

Vlastnosti

Plnenie Spredu
Typ modelu samostatne stojací model
Maximálne otáčky pri odstreďovaní 1 400 ot./min

Funkcie

Funkcie práčky invertorový motor, hmotnostná automatika, odložený štart, rýchly program, displej, pridanie bielizne v priebehu prania, automatické dávkovanie, ovládanie mobilom, detská poistka, zvukový signál ukončenia programu
Technológie práčky Aqua stop

Pripojenie a kompatibilita

Pripojenie WiFi, Bluetooth
Kompatibilita Home Connect

Farba práčky

Farba Biela

Dĺžka hadice

Dĺžka prívodnej hadice 1,5 m
Dĺžka odpadovej hadice 1,5 m (1,5 m)

Hmotnosť

Hmotnosť 73,32 kg

Funkcie a výbava

Funkcie a výbava Inteligentný
Kód:  BOPR035
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  WAL28PH0BY
Odkazy: Informačný list Stránky výrobcu
P-DC1-WEB32