Obnoviť stránku

BEKO DFN 26422 X

- 10 rokov záruka na motor po registrácii
A++
359 €
299,17 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

BEKO DFN 26422 X

Voľne stojaca umývačka riadu značky Beko DFN 26422 X s moderným strieborným vyhotovením vás nadchne energetickou úspornosťou aj jedinečnými funkciami, ktoré sú zárukou precíznych výsledkov umývania. Patrí do energetickej triedy A++ a jej dômyselne rozvrhnutý vnútorný priestor je schopný pojať 14 súprav riadu, využívať ju však môžete aj s polovičnou náplňou. Prístroj využíva invertorový motor, na ktorý výrobca poskytuje záruku v dĺžke 10 rokov. Tento odolný motor s extrémne dlhou životnosťou zabezpečuje tichú prevádzku, lepší točivý moment, vyššiu rýchlosť a efektívnejšiu reguláciu.


Kľúčové vlastnosti umývačky riadu BEKO DFN 26422 X

 • Moderná a úsporná umývačka riadu Beko BEKO DFN 26422 X Atlantis s antikorovým dizajnom
 • Horný kôš Acrobat
 • Tichá prevádzka na úrovni 46 dB
 • Kapacita na 14 súprav riadu
 • Prídavné rameno AquaIntense na intenzívne umývanie
 • Odolný a účinný invertorový motor s dlhou životnosťou
 • Zabudovaný LCD displej
 • Polovičná náplň
 • Možnosť odloženého štartu
 • Množstvo praktických technológií (TryWash, AquaIntense, GlassShield,...)
 • Detský zámok

Umývačka na 14 súprav riadu

Umývačka riadu BEKO DFN 26422 X si nájde miesto aj v početnejších rodinách. Ponúka vnútorný priestor až na 14 súprav riadu, takže šetrí nielen váš čas, ale aj energiu.

Inteligentné funkcie umývačky riadu BEKO

Umývačka BEKO DFN 26422 X disponuje množstvom inteligentných funkcií pre maximálny komfort a úsporu energie. Funkcia Fast+ zrýchli umývací program až 3×, čím šetrí váš čas.

Umývačka riadu BEKO ponúka variabilný prostredný kôš

Vďaka variabilnému prostrednému košu Acrobat už nemusíte zložito prekladať riad, ak sa do umývačky všetko nezmestí. Kôš umývačky BEKO DFN26422X ľahko nastavíte do troch výškových polôh, vďaka čomu uvoľníte miesto na uloženie väčších položiek.

Krištáľovo čisté poháre

Umývačka riadu BEKO DFN 26422 X prichádza s unikátnou technológiou GlassShield, ktorá oplachuje riad nezmäkčenou vodou, vďaka čomu je pozitívne predĺžená životnosť skla a zamedzuje sa jeho poškriabaniu, či strate lesku.

Čistá a spoľahlivá umývačka riadu BEKODFN 26422 X

Po aktivácii čistiaceho programu InnerClean je nastavená dlhá doba umývania pri teplote 73 °C. Vďaka tomu dôjde k perfektnému vyčisteniu vnútorného priestoru umývačky BEKO DFN 26422 X. Tento umývací program predlžuje aj životnosť umývačky.

Automatický program

Inteligentné senzory vnútri umývačky BEKO DFN 26422 X vyhodnotia stupeň znečistenia riadu a na základe toho zvolia optimálnu teplotu umývania, množstvo vody a dĺžku programu. Odteraz sa už nemusíte sami rozhodovať.

Tichý a úsporný chod umývačky BEKO

Veľmi kvalitný invertorový motor ProSmart sa postará o dlhú životnosť umývačky BEKO DFN 26422 X a jej bezproblémový chod. ProSmart je oproti štandardným motorom oveľa tichší a navyše veľmi úsporný.

Umyté a usušené za 58 minút

Umývačka riadu BEKO DFN 26422 X je vybavená rýchlym programom Quick & Clean, pomocou ktorého umyjete a usušíte celú náplň umývačky len za 58 minút. Už nemusíte čakať večnosť, za hodinu môžete mať čistý riad pripravený na servírovanie!

Umývačka riadu BEKO je vybavená hornou príborovou priehradkou

Umývačka BEKO DFN 26422 X je vybavená hornou príborovou priehradkou, vďaka ktorej ušetríte veľa miesta v spodnom koši umývačky, kam môžete vložiť hrnce, či iný riad. Vlastné ostrekovanie sa postará o to, že príbory sú vždy čisto umyté.

AquaIntense pre dokonalé umytie

Umývačka riadu Beko DFN 26422 X so špeciálnym umývacím ramenom AquaIntense umyje aj tie najodolnejšie zvyšky na vašom riade. Rameno dokáže umyť účinne až 5× rýchlejšie ako program intensive 70. Vďaka tomu odpadá zdĺhavé odmáčanie a drhnutie riadu. Umývačka BEKO toto všetko zvládne hravo za vás.


Programy umývačky

 • Auto program
 • Predumytie
 • Mini 30
 • Eco 50
 • Intensive 70
 • Quick & Shine
 • Inner Clean – program na čistenie umývačky
4,2
hodnotilo 6 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
80 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Rozmery

Výška 85 cm
Šírka 60 cm
Hĺbka 60 cm

Energetický štítok

Trieda účinnosti sušenia A
Hlučnosť 46 dB
Ročná spotreba vody (AW C) 2 660 l
Ročná spotreba energie 266 kWh/annum

Funkcie

Funkcie Zásuvka na príbory, odložený štart, nastaviteľné koše, displej, senzor naplnenia, detská poistka
Vhodné do kuchyne IKEA METOD nie

Farba

Farba Nehrdzavejúca oceľ
Kód:  BEMY008
Záruka: 24 mesiacov (IČO 6)
Produktové číslo:  7650753977
Odkazy: Opis výrobku
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB16