Obnoviť stránku

BEKO DFN 26321 W

A++
-14%
Na sklade > 5 ks
€298,90
€257,90
€214,92 bez DPH
Garantujeme najnižšiu cenu

Inteligentné a úsporné umývanie

Voľne stojaca umývačka riadu BEKO DFN 26321 ušetrí nielen váš čas, ale vďaka úspornej prevádzke aj financie. Umývačka pri jednom umývacom cykle spotrebuje iba 10 litrov vody a jej ročná spotreba dosahuje len 262 kWh. Vďaka inteligentnému usporiadaniu vnútorného priestoru s 3 priehradkami dokáže pojať až 13 súprav riadu.


Kľúčové vlastnosti umývačky BEKO DFN 26321 W

  • Energeticky úsporná – trieda A++
  • 3 sprchovacie úrovne
  • Priestor na 13 súprav riadu
  • Výškovo nastaviteľný kôš Acrobat
  • Uspôsobená na používanie tabliet All-in-one
  • Technológia GlassShield pre ochranu skla
  • Turbo sušenie
  • Špeciálne antibakteriálne tesnenie
  • Odložený štart 0,5 – 24h

ProSmart invertorový motor

Umývačka je vybavená špičkovým invertovým motorom s nízkou hlučnosťou a vysokým umývacím výkonom. Elektromagnetický spôsob fungovania motora šetrí elektrinu a zaručí takmer nehlučnú prevádzku, iba 47 dB. Vďaka kvalitnej konštrukcii motora je zaručená jeho dlhá životnosť.


Ideálny program na každý deň

Inteligentné senzory vnútri umývačky automaticky vyhodnotia stupeň znečistenia vloženého riadu a neskôr optimalizujú umývací program, kedy nastavia ideálnu teplotu, množstvo vody a dĺžku umývania. Je to jednoduché a rýchle riešenie, vďaka ktorému bude váš riad po každom umývaní vždy dokonale čistý.


Praktická príborová priehradka

Horná príborová priehradka je vybavená umývacím ramenom, ktoré zaistí vždy perfektné výsledky umývania. Táto priehradka je dobrým kompromisom, ak potrebujete viac miesta v spodnom koši. Do priehradky možno umiestniť vysoké poháre bez nutnosti posunutia stredného koša, a teda nedôjde k zmenšeniu priestoru v spodnom koši.


Za 58 minút je umyté a usušené

Pokiaľ sa s umývaním riadu ponáhľate, určite uvítate špeciálny program, ktorý umyje a usuší plne naloženú umývačku len za 58 minút. Už nemusíte čakať niekoľko hodín až budete mať riad pripravený na ďalšie použitie, ako je to pri ostatných umývačkách.


Hygienicky čistá umývačka

Umývačka Beko DFN 26321 je vybavená špeciálnym programom, ktorý zabezpečí jej dokonalé vyčistenie. Vďaka dlhému času umývania a vysokej teplote vody 73 °C zostane vaša umývačka hygienicky čistá a rovnako sa predĺži jej životnosť.


Variabilný stredný kôš

Výškovo nastaviteľný stredný kôš je možné umiestniť do troch polôh. Vďaka tomuto variabilnému riešeniu nebudete mať problém s naskladaním väčšieho počtu riadu. Vždy si môžete priestor umývačky prispôsobiť na mieru podľa vašich požiadaviek. 


Dokonale umyté plechy

V nových modeloch umývačiek Beko nájdete špeciálne držiaky plechov, ktoré vám uľahčia ich umývanie. Pomocou držiakov môžete umiestniť dva plechy do spodného koša a jeden do horného koša. Vysoký tlak vody zaistí, že budú vždy dokonale čisté.

4,8
hodnotilo 20 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia
Ročná spotreba energie 262 kWh/annum
Ročná spotreba vody (AW C) 2 800 l
Trieda účinnosti sušenia A
Hlučnosť 46 dB
Typ Štandardný (60cm), Voľne stojací, S panelom
Funkcia Detská poistka, Displej
Výška 85 cm
Šírka 59,8 cm
Hĺbka 60 cm
Farba Biela
Kód:  BEMY13
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  7611253942
Odkazy: Opis výrobku Stránky výrobcu