SCHOLL
We can deliver SCHOLL products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 73
SCHOLL Fresh Step Deodorant Shoe Spray 150 ml
5.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shoe Spray neutralising odour, destroying micro-organisms - 3.46 €/100 ml
SCHOLL Cream for cracked heels with Keratin 60 ml
5.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot Cream - with a volume of 60ml - 9.98 €/100 ml
SCHOLL Fresh Step Antiperspirant Foot Spray 150 ml
6.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot spray on his feet - 4.59 €/100 ml
SCHOLL Fresh Step Deodorant Foot Spray 150 ml
5.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot spray , Spray on feet - 3.66 €/100 ml
SCHOLL Expert Care PediMask™ Manuka Honey 1 pair
Amazing Deal
6.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot Mask - regenerating and nourishing, designed for heels and cracked skin
SCHOLL Expert Care PediMask™ Manuka Honey 1 pair 1+1
6.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot Mask
SCHOLL PediMask™ Expert Care Macadamia Oil 1 pair
5.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot Mask - for nourishing feet, with macadamia oil and shea butter, in the form of socks
SCHOLL PediMask™ Aloe Vera
Amazing Deal
8.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot Mask - moisturizing and smoothing,
SCHOLL Cracked Heel Balm Stick
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot Cream -
SCHOLL Hard Skin Softening Cream Skincare 60 ml
7.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot Cream - with a volume of 60ml - 12.82 €/100 ml
SCHOLL Callus Removal Pads
3.49 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pedicure - for pain relief and removal of hard skin and calluses, set includes 4 pads and 4 healing wheels
SCHOLL anti ingrown nail patches 10 pcs
14.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plaster - with cushion and sterile, medical plaster pads
SCHOLL Shoe Deo Balls
Amazing Deal
8.59 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for both women and men,, refreshing, against odor and for everyday use
SCHOLL Expert Care Hydration Boost Cream 75 ml
Amazing Deal
5.49 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot Cream - with a volume of 75ml - 7.32 €/100 ml
SCHOLL Ultra Exfoliating Foot Mask
6.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot Mask
SCHOLL Expert Care Nourish PediMask™ Triple Oil 1 pair
Amazing Deal
5.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot Mask - moisturizing, designed for heels,
SCHOLL wart patches 21 pcs
6.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Plaster - water-resistant and with cushion, medical plaster pads
SCHOLL Hard Skin Softening Cream 75 ml
7.39 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot Cream - with a volume of 75ml - 9.85 €/100 ml
SCHOLL Lavender Oil 1 pair
Great price
5.79 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot Mask - moisturizing, designed for heels and dry skin,
SCHOLL Cracked Heel Balm 120 ml
8.29 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot Cream - with a volume of 120ml - 6.91 €/100 ml
SCHOLL Odour-X Powder 85 g
6.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Powder -
SCHOLL Athlete's Foot 4in1 Gel
11.90 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot Cream - with a volume of 10ml - 119 €/100 ml
SCHOLL herbal cream for dry skin 100 ml
Amazing Deal
4.19 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot Cream - with a volume of 100ml - 4.19 €/100 ml
SCHOLL 4in1 Pampering Kit
16.90 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Foot Mask