Profesionálna ochrana a styling vlasov KÉRASTASE
Profesionálna ochrana a styling vlasov KÉRASTASE vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 22
KÉRASTASE Gloss Absolu Anti-Frizz Glaze Milk 190 ml
40,90 €
21,53 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprej na vlasy pre ženy – vyhotovenie: profesionálne, na nepoddajné a krepovité vlasy, značka Kérastase, modelový rad Gloss Absolu, objem 190 ml - 21,53 €/100 ml
KÉRASTASE Genesis Défense Thermique 150 ml
31,90 €
21,27 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kúra na vlasy – dámska, hydratačná, posilňujúca, na jednoduché rozčesávanie, na všetky typy vlasov, objem 150 ml - 21,27 €/100 ml
KÉRASTASE Nutritive Lotion Thermique Sublimatrice 150 ml
Zľavnené -3 %
31,90 €
32,90 €
21,27 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kúra na vlasy – dámska, hydratačná, vyživujúca, regeneračná, pre väčší lesk, na jednoduché rozčesávanie, na všetky typy vlasov, aktívna zložka proteín, objem 150 ml -...
KÉRASTASE Blond Absolu Cicaplasme 150 ml
Zľavnené -3 %
31,90 €
32,90 €
21,27 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kúra na vlasy – dámska, vyživujúca, regeneračná, pre väčší lesk, na farbené a blond vlasy, objem 150 ml - 21,27 €/100 ml
KÉRASTASE Couture Styling L´incroyable Blowdry 150 ml
Zľavnené -3 %
31,90 €
32,90 €
21,27 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Krém na vlasy – vyhotovenie: profesionálne, na všetky typy vlasov, chráni pred vysokou teplotou, objem 150 ml - 21,27 €/100 ml
KÉRASTASE Curl Manifesto Gelée Curl Contour stylingový krém na definíciu vĺn 150 ml
Zľavnené -3 %
31,90 €
32,90 €
21,27 €/100 ml
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kúra na vlasy – dámska, hydratačná, vyživujúca, pre väčší lesk, na vlnité a kučeravé vlasy, objem 150 ml - 21,27 €/100 ml
KÉRASTASE Nutritive Nectar Thermique Polishing Nourishing Milk 150 ml
31,90 €
21,27 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kúra na vlasy – dámska, hydratačná, vyživujúca, pre väčší lesk, na suché vlasy, aktívna zložka proteín, objem 150 ml - 21,27 €/100 ml
KÉRASTASE Discipline Fluidissime 150 ml
Zľavnené -3 %
31,90 €
32,90 €
21,27 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprej na vlasy pre ženy – vyhotovenie: profesionálne, na nepoddajné a krepovité vlasy, regenerácia a uhladenie, značka Kérastase, modelový rad Discipline, objem 150 ml -...
KÉRASTASE Genesis Homme Cire d'épaisseur Texturisante 75 ml
Zľavnené -3 %
31,90 €
32,90 €
42,53 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Vosk na vlasy – profesionálne vlastnosti, na všetky typy vlasov, chráni pred UV žiarením, vysokou teplotou, vonkajšími vplyvmi a vypadávaním, stredná fixácia, objem 75 ml -...
KÉRASTASE Curl Manifesto Refresh Absolu 190 ml
Zľavnené -3 %
31,90 €
32,90 €
16,79 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprej na vlasy pre ženy – vyhotovenie: profesionálne, na vlnité a kučeravé vlasy, hydratácia, lesk a hebkosť, značka Kérastase, modelový rad Curl Manifesto, objem 190 ml -...
KÉRASTASE Résistance Extensioniste Thermique 150 ml
Zľavnené -3 %
31,90 €
32,90 €
21,27 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kúra na vlasy – dámska, vyživujúca, regeneračná, na poškodené a suché vlasy, objem 150 ml - 21,27 €/100 ml
KÉRASTASE Genesis Homme Spray de Force Épaississant 150 ml
33,90 €
22,60 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprej na vlasy pre mužov – vyhotovenie: profesionálne, na slabé a rednúce vlasy, značka Kérastase, modelový rad Genesis Homme, objem 150 ml - 22,60 €/100 ml
KÉRASTASE Mousse Bouffante 150 ml
Zľavnené -8 %
31,90 €
34,90 €
21,27 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Tužidlo na vlasy – vyhotovenie: profesionálne, na všetky typy vlasov, chráni pred UV žiarením a vysokou teplotou, silná fixácia, objem 150 ml - 21,27 €/100 ml
KÉRASTASE Resistance Ciment Thermique 150 ml
45,90 €
30,60 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kúra na vlasy – dámska, regeneračná, posilňujúca, pre väčší lesk, na všetky typy vlasov, aktívna zložka keratín, objem 150 ml - 30,60 €/100 ml
KÉRASTASE Soleil Maque Apres-Soleil 200 ml
41,90 €
20,95 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Maska na vlasy – na všetky typy vlasov, účinok: hydratačný, vyživujúci a regeneračný, objem 200 ml - 20,95 €/100 ml
KÉRASTASE Densifique Densimorphose 150 ml
Zľavnené -3 %
31,90 €
32,90 €
21,27 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kúra na vlasy – pánska, posilňujúca, na slabé a rednúce vlasy, objem 150 ml - 21,27 €/100 ml
KÉRASTASE Laque Couture 300 ml
Zľavnené -8 %
31,90 €
34,90 €
10,63 €/100 ml
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Lak na vlasy – vyhotovenie: profesionálne, na všetky typy vlasov, stredná fixácia, objem 300 ml - 10,63 €/100 ml
KÉRASTASE Curl Manifesto Créme De Jour Fondamentale bezoplachová starostlivosť na kučeravé vlasy 150
Zľavnené -3 %
31,90 €
32,90 €
21,27 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kúra na vlasy – dámska, hydratačná, posilňujúca, na jednoduché rozčesávanie, na vlnité a kučeravé vlasy, aktívna zložka med, objem 150 ml - 21,27 €/100 ml
KÉRASTASE Laque Noire Extra Strong Hold 300 ml
Zľavnené -5 %
31,90 €
33,90 €
10,63 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Lak na vlasy – vyhotovenie: profesionálne, na všetky typy vlasov, silná fixácia, objem 300 ml - 10,63 €/100 ml
KÉRASTASE Soleil Huile Sirene 150 ml
Zľavnené -5 %
31,90 €
33,90 €
21,27 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Kúra na vlasy – dámska, hydratačná, vyživujúca, regeneračná, na všetky typy vlasov, objem 150 ml - 21,27 €/100 ml
KÉRASTASE Blonde Guard 190 ml
45,90 €
24,16 €/100 ml
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprej na vlasy pre ženy – vyhotovenie: profesionálne, na všetky typy vlasov, ľahká fixácia, hydratácia a výživa, značka Kérastase, modelový rad Blond Absolu, objem 190 ml -...
KÉRASTASE Blonde Guard 45 ml
Zľavnené -20 %
16,90 €
21,29 €
37,56 €/100 ml
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Sprej na vlasy pre ženy – vyhotovenie: profesionálne, na všetky typy vlasov, ľahká fixácia, hydratácia a výživa, značka Kérastase, modelový rad Blond Absolu, objem 45 ml -...
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Profesionální ochrana a styling vlasů
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Professzionális hajformázó készítmények