Dermo dezodoranty a antiperspiranty URIAGE
Dermo dezodoranty a antiperspiranty URIAGE vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 3
URIAGE Fresh Deodorant 125 ml
8,89 €
7,11 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Dezodorant – pre dámy aj pánov, v spreji, vhodný na normálnu pokožku, hypoalergénny, dlhotrvajúci, dermo, bez alkoholu a bez parabénu, objem 125 ml - 7,11 €/100 ml
URIAGE Power3 Deodorant 50 ml
9,89 €
19,78 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Dezodorant – pre dámy aj pánov, guľôčkový, vhodný na mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, antibakteriálny, hypoalergénny a upokojujúci, nezanecháva škvrny, dermo, bez...
URIAGE Gentle Deodorant 50 ml
9,69 €
19,38 €/100 ml
Momentálne nedostupné
Dezodorant – pre dámy aj pánov, guľôčkový, vhodný na normálnu pokožku, hypoalergénny, dlhotrvajúci, dermo, bez alkoholu, bez parabénu a bez hliníka, objem 50 ml - 19,38 €/100 ml
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Dermo deodoranty a antiperspiranty
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Dermo dezodorok és izzadásgátlók