Baking Ingredients Mixit

Baking Ingredients Mixit – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.

Continue
All from 44
Mixit Chocolate-laying 450g - Muesli
Mixit Chocolate-laying 450g
9.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli - - 21.98 €/1 kg
Sesame Mix - Baked Cashews and Pecans - Nuts
Sesame Mix - Baked Cashews and Pecans
Great price 6.81 € Save 0.58 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, salted cashew, 150 g - 45.40 €/1 kg
Mixit Swimwear 400g - Muesli
Mixit Swimwear 400g
6.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli - - 16.73 €/1 kg
Mixit Muesli Healthy I: Experience and metabolism 270g - Muesli
Mixit Muesli Healthy I: Experience and metabolism 270g
6.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli -
Mixit Muesli classic 300g, playful mix - Muesli
Mixit Muesli classic 300g, playful mix
5.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli - weight: 0,3kg - 19.63 €/1 kg
Mixit Protein Granola - Chocolate & Almond 450g - Granola
Mixit Protein Granola - Chocolate & Almond 450g
8.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - chocolate flavour, weight 450 g, energy value per 100 g is 402 kcal - 19.09 €/1 kg
Mixit Chocolate Protein Muesli by Adam Ondra 450g - Muesli
Mixit Chocolate Protein Muesli by Adam Ondra 450g
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli - - 27.25 €/1 kg
Mixit Roasted Nuts Truffles and Coloured Pepper - Nuts
Mixit Roasted Nuts Truffles and Coloured Pepper
7.74 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - spicy cashew, 160 g - 48.38 €/1 kg
Mixit Mix of roasted nuts and crispy cheese 300 g - Nuts
Mixit Mix of roasted nuts and crispy cheese 300 g
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted almond and cashew, 300 g - 43 €/1 kg
Mixit Minute Porridge - Protein and chocolate 320 g - Oatmeal
Mixit Minute Porridge - Protein and chocolate 320 g
7.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Oatmeal , energy value per 100g: 451,03 kcal - 24.03 €/1 kg
Rosemary Nuts - Baked Cashews and Pecans - Nuts
Rosemary Nuts - Baked Cashews and Pecans
6.81 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, spicy cashew and pecan nut, 150 g - 45.40 €/1 kg
Mixit Oven Nuts - Bear Garlic - Nuts
Mixit Oven Nuts - Bear Garlic
6.81 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, cashew and pecan nut spicy and in honey, 150 g - 45.40 €/1 kg
Mixit Peep Peep 280 g, cocoa - Cereals
Mixit Peep Peep 280 g, cocoa
6.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - cocoa breakfast cereal sweetened with date syrup - 22.46 €/1 kg
Mixit Strawberry mix 470g - Muesli
Mixit Strawberry mix 470g
8.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli - - 18.28 €/1 kg
Mixit Let's exercise in rhythm 500g - Muesli
Mixit Let's exercise in rhythm 500g
7.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli - - 14.58 €/1 kg
Mixit The right nut 400g - Muesli
Mixit The right nut 400g
6.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Muesli - - 16.73 €/1 kg
Mixit Chocolate porridge with pecans 520 g - Rice Porridge
Mixit Chocolate porridge with pecans 520 g
9.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Rice Porridge , energy value per 100g: 448,16 kcal - 18.25 €/1 kg
Mixit Berries in rice 380g - Porridge
Mixit Berries in rice 380g
8.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Porridge , energy value per 100g: 350,38 kcal - 22.61 €/1 kg
Mixit Oven Nuts - Smoked Paprika - Nuts
Mixit Oven Nuts - Smoked Paprika
7.22 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - salted and smoked almond, 150 g - 48.13 €/1 kg
Mixitella Premium - Hazelnut from Piedmont 300g - Nut Cream
Mixitella Premium - Hazelnut from Piedmont 300g
13.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, hazelnut, natural, 14 g protein per 100 g, gluten-free, weight 300 g - 46.33 €/1 kg
Mixit Peanuts from the oven - Kampot pepper and honey 160g - Nuts
Mixit Peanuts from the oven - Kampot pepper and honey 160g
9.40 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - cashew spicy and in honey, 160 g - 58.75 €/1 kg
Pepper Mix - Baked Cashews and Pecans - Nuts
Pepper Mix - Baked Cashews and Pecans
6.81 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, spicy cashew and pecan nut, 150 g - 45.40 €/1 kg

No longer sold