Car Accessories COYOTE
Car Accessories COYOTE – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 40
COYOTE Plastic pharmacy COYOTE SECURE
10.22 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vehicle First Aid Kit - briefcase, washable, rubber choke in the package, a patch without a pad, pillow patch, a three-pointed scarf, bandage finished with 1 pad and bandage...
COYOTE Glass defroster 650 ml
from
3.26 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window De-Icer - volume 0,65 l
COYOTE Winter fluid -20°C 5L READY
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Windshield Wiper Fluid - ready to use, volume 5000 ml - 1.36 €/1 l
COYOTE Disposable Alcohol Test
2.29 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Alcohol Tester -, for personal use, measurement method: no mouthpiece, with mouthpiece, Without a power supply
COYOTE SECURE Beginner sticker decal
3.19 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Sticker - with motif driver beginner, height 18 cm, width 14,5 cm
COYOTE Glycosol aerosol window defroster with scraper 300 ml
3 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window De-Icer - volume 0,3 l
COYOTE SECURE Sticker Baby in the car
3.29 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Sticker - with child in car motif, height 18 cm, width 14,5 cm
COYOTE Radiator sealant liquid 250ml
5.85 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Additive - for sealing small leaks in radiator, cooling and heating systems, prevents coolant leaks, does not plug grommets and valves, volume 250 ml
COYOTE SECURE Ice scraper
6.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ice Scraper -
COYOTE SECURE Sticker speed 100km
3.09 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-Adhesive Sticker - with a speed limit motif to max. 100 km/h, diameter 15 cm
COYOTE SECURE Sticker speed 80km
3.29 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-Adhesive Sticker - with a speed limit motif to max. 80 km/h, diameter 15 cm
COYOTE Upholstery cleaner foam 300 ml
Discounted -50 %
3.09 €
6.19 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Upholstery Cleaner - spray, volume 300 ml
COYOTE Liquid wipers MR 500ml
7.34 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Liquid Windshiels Washers - prevents water from adhering to the glass and prevents fogging, creates an invisible three-layer coating, volume 500 ml
COYOTE Winter fluid -40°C 3L
8.39 €
Currently Unavailable
Windshield Wiper Fluid -, volume 3000 ml - 2.80 €/1 l
COYOTE SECURE 5t towing rope with carabiners
13.90 €
Currently Unavailable
Tow Rope - for vehicles up to 5000 kg, hook end, with flag, yellow
COYOTE PHM canister COYOTE SECURE 5l plastic black/yellow
6.69 €
Currently Unavailable
Jerrycan - plastic, for fuel, practical design of the handle and the pouring spout, a transparent strip to determine the quantity, 3D profiles for fitting the lid and the pouring...
COYOTE SECURE Tow rope 2,6t PAD
8.69 €
Currently Unavailable
Tow Rope - for vehicles up to 2600 kg, ending with a loop
COYOTE SECURE Sticker CZ standard+bonus
2.89 €
Currently Unavailable
Car Sticker - with CZ motif plus state emblem, height 21 cm, width 10 cm
COYOTE PHM canister COYOTE SECURE 20l plastic black/yellow
Discounted -6 %
14.90 €
15.90 €
Currently Unavailable
Jerrycan - plastic, for fuel, practical design of the handle and the pouring spout, a transparent strip to determine the quantity, 3D profiles for fitting the lid and the pouring...
COYOTE Winter Coolant -20°C Spicy Pumpkin 4 l
New arrival
6.63 €
Currently Unavailable
Windshield Wiper Fluid - 1.66 €/1 l
COYOTE SECURE Scraper with brush, 40 cm
4.82 €
Currently Unavailable
Ice Scraper - dimensions 40cm × 10cm × 8cm, equipment: Broom
COYOTE PET Winter Coolant -20°C Lemon 5 l
New arrival
6.56 €
Currently Unavailable
Windshield Wiper Fluid - 1.31 €/1 l
COYOTE SECURE Ice scraper with brush and telescopic handle, 91–130 cm
14.87 €
Currently Unavailable
Ice Scraper - dimensions 100,5cm × 10cm × 11cm, equipment: Broom and Telescopic handle
COYOTE SECURE Square Scraper
2.26 €
Currently Unavailable
Ice Scraper - dimensions 15cm × 0,6cm × 14cm
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Autodoplňky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Autós kiegészítők