Obnoviť stránku

ASUS ZenWiFi XT8 (1-pk)

282,90 €
235,75 € bez DPH

ASUS ZenWiFi XT8 (1-pk)

ASUS ZenWiFi XT8 vám zaistí kvalitnú WiFi aj vo veľkej domácnosti

S trojpásmovým WiFi smerovačom ASUS ZenWiFi XT8 si vychutnáte ohromnú prenosovú rýchlosť dokonca s podporou streamovania až v 8K rozlíšení. Ohromnou výhodou je ľahké nastavenie, vstavané bezpečnostné prvky alebo prepojenie s prvkami inteligentnej domácnosti vrátane služby Amazon Alexa a IFTTT. Súčasťou balenia sú dve jednotky, ktoré zaistia pokrytie vyšších stoviek metrov štvorcových.

2,5G WAN/LAN port

Router ASUS ZenWiFi AX je pripravený na budúcnosť, v ktorej bude ľahko dostupná rýchlejšia konektivita aj v domácich podmienkach. Preto získate k dispozícii jeden WAN port s nadštandardnou rýchlosťou 2,5G.

ASUS ZenWiFi XT8

Rýchla WiFi 6

ASUS ZenWiFi AX je vybavený štvorjadrovým procesorom, ktorý poskytuje plný potenciál výkonu WiFi 6. Jeho zvislé šasi obsahuje špeciálne navrhnutú anténu a dosku obvodov, ktorá optimalizuje silu signálu WiFi a poskytuje lepšie prúdenie vzduchu a zlepšuje tepelný výkon pre spoľahlivú prevádzku.

ASUS ZenWiFi XT8

Aplikácia ASUS Router

V dnešnom svete mobilných technológií je kontrola nad vašou sieťou prostredníctvom aplikácie dôležitejšia ako inokedy. Nová aplikácia ASUS Router je postavená tak, aby bola intuitívna a zároveň robustná, čo vám umožní nastaviť WiFi systém ASUS ZenWiFi XT8, spravovať sieťovú prevádzku alebo diagnostikovať problémy s pripojením.

ASUS ZenWiFi XT8

Ochrana siete

Router ASUS ZenWiFi XT8 je vybavený bezpečnostnou technológiou AiProtection Pro od spoločnosti Trend Micro. Vďaka tomu ochránite celú sieť vrátane zariadení, na ktoré nemožno nainštalovať antivírusový systém. Ide napríklad o herné konzoly alebo IoT zariadenia.

ASUS ZenWiFi XT8

Rodičovská kontrola

Priamo na routeri ASUS ZenWiFi XT8 možno blokovať určité typy internetových služieb alebo detailne nastaviť časový plán fungovania internetu v detskom tablete.

Podpora ASUS AiMesh

Vo väčšine prípadov váš router ASUS ZenWiFi XT8 dokáže poskytovať plynulé a spoľahlivé WiFi pripojenie do všetkých častí vášho domu. WiFi pokrytie však môže byť ovplyvnené množstvom faktorov - rozvrhnutím miestností, konštrukčnými materiálmi alebo dokonca aj nábytkom. ASUS AiMesh je inovatívnou funkciou, ktorá tieto problémy rieši. Vytvára totiž sieť WiFi pokrytia pomocou viacerých kompatibilných routerov ASUS.


Parametre a špecifikácia

Štandardy a frekvencie

Štandardy 802.11a (5GHz), 802.11b (2,4GHz), 802.11g (2,4GHz), 802.11n, 802.11ac, 802.11ax
WiFi Typ WiFi 6
Pásma WiFi 2,4 GHz , 5 GHz

Funkcie

Funkcie Prístupový bod (Access point), Router

Rýchlosť

Rýchlosť WiFi prenosu 6 600 Mb/s
Prenosová rýchlosť LAN portov 2,5 Gbit

Typ

Typ Tri-Band

Zabezpečenie

Šifrovanie WPS, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise

Konektory

LAN 3 ×
WAN
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)

Vlastnosti antény

Počet vnútorných antén 6 ks
Konektor antény neodnímateľné

Rozhranie

Pokročilé funkcie QoS (Quality of Service), DMZ (De-militarised Zone), Firewall - Network Address Translation (NAT) , IPv6 Ready, MU-MIMO, Port Triggering, UPnP, Rodičovská kontrola, WiFi Mesh
DHCP funkcie Server, Client

Rozmery a hmotnosť

Hĺbka 75 mm
Hmotnosť 716 g
Šírka 160 mm
Výška 161,5 mm

Farba

Farba čierna

Obsah balenia

Obsah belenia Ethernetový kábel
Kód:  NM320c5
Záruka: 36 mesiacov
Produktové číslo:  90IG0590-MO3G50
P-DC1-WEB06