27" ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG
Buy with code ALZADNI5
Price Guarantee
Specifications
Display diagonal and resolution
Diagonal 27 " (68.58 cm)
Resolution Type Quad HD
Resolution 2560 × 1440
Panel and screen technology
Panel technology OLED
Refresh rate 240 Hz
Response time 0.03 ms
Maximum brightness 450 cd/m2
Native contrast 1500000:1
Surface display Glossy
Technology G-Sync Compatible
Connection
Graphical user interface HDMI, DisplayPort
Graphical user interface (GUI) standards DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Data interface USB
Data interface standards USB 3.2 Gen 1
Audio interface headphone input
HDMI 2 ×
DisplayPort 1 ×
USB 3.2 Gen 1 2 ×
USB 2 ×
Colour gamut
sRGB 135 %
Features and functions
Features Adjustable height, Pivot
Functions Blue light filter, Flicker-free, HDR
Dimensions and weight
Width 60.5 cm
Height 36.8 cm
Depth 5 cm
Weight 6.7 kg
VESA mounting 100×100
Packaging
Cables included HDMI, DisplayPort, USB-A
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode F
Energy efficiency class in HDR mode F
Standby consumption 0.5 W
Typical power consumption 25 W
Code:  WA043v299
Warranty: 36 months
Links: Product Fiche Producer's Website:
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" ASUS ROG Strix OLED XG27AQDMG