Obnoviť stránku

Recenze grafických karet

Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER GAMING OC 16G (RECENZIA A TESTY)

Spoločnosť GIGABYTE je v našich končinách známou a veľmi dobre zavedenou značkou, ktorá svoje produkty ponúka hneď v niekoľkých produktových radoch. V prípade grafických kariet sú tie vôbec najznámejšie edície AORUS a GAMING. V prípade ponuky hernej edície GAMING sa tým najnovším prírastkom stala grafická karta Gigabyte GeForce RTX 4080 SUPER GAMING OC 16G, a tak si ju poďme na Alza.sk v tejto recenzii spoločne nielen predstaviť, ale aj otestovať.

MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G EXPERT (RECENZIA A TESTY)

Páči sa vám pri grafických kartách koncept PUSH-PULL ventilátorov, teda kombinácia jedného tlačného a jedného nasávacieho ventilátora, aký zatiaľ využívali iba grafické karty Founders Edition spoločnosti NVIDIA? Potom vedzte, že tento zaujímavý koncept prevzala aj spoločnosť MSI a nasadila ho pri svojich grafických kartách radu EXPERT. Grafická karta MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G EXPERT je jedným zo zástupcov práve tohto nového a technicky zaujímavého radu grafických kariet, a my si ju dnes na Alza.sk tiež dôkladne otestujeme.

Najlepšie grafické karty GeForce RTX 4070 SUPER

Ak sa vám páči výkon grafických kariet NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER a plánujete si jednu aj zaobstarať do svojho herného PC, potom by ste rozhodne nemali prehliadnuť tento článok. V jeho aktualizácii, kedy do nášho zoznamu otestovaných grafických kariet po novom pribudla aj Asus TUF RTX 4070 SUPER O12G Gaming, a my sa na tieto grafické karty znova pozrieme pod drobnohľadom a pokúsime sa medzi nimi opäť vybrať tie absolútne najlepšie.

Sapphire PULSE Radeon RX 7900 GRE 16G (RECENZIA A TESTY)

V prípade známej a populárnej hongkonskej spoločnosti SAPPHIRE, môžete najnovšie grafické karty Radeon RX 7900 GRE nájsť vo všetkých dostupných radoch jej ponuky. Okrem špičkovej edície NITRO+ ich tak nájdete aj v tých cenovo dostupnejších radoch PULSE a PURE. My sa dnes na Alza.sk zameriame práve na edíciu PULSE a otestujeme si grafickú kartu Sapphire PULSE Radeon RX 7900 GRE 16G. Ako teda táto na prvý pohľad sympatická karta dopadla v našich testoch?

Asus TUF GeForce RTX 4070 SUPER O12G Gaming (RECENZIA A TESTY)

Tiež patríte k tým náročnejším hráčom počítačových hier, ktorí si svoju novú hernú grafickú kartu vyberajú skôr z tých luxusnejších edícií, v prípade spoločnosti ASUS potom z radu ROG STRIX (Republic of Gamers) alebo TUF (The Ultimate Force)? Potom by vám určite nemala uniknúť recenzia grafickej karty Asus TUF GeForce RTX 4070 SUPER O12G Gaming, ktorú sme na Alza.sk prichystali práve pre vás.

Gigabyte Radeon RX 7800 XT GAMING OC 16G (RECENZIA A TESTY)

Ďalšou grafickou kartou Radeon RX 7800 XT, ktorú si dnes na Alza.sk nielen predstavíme, ale aj poriadne otestujeme, je Gigabyte RX 7800 XT GAMING OC 16G z dielne známej taiwanskej spoločnosti GIGABYTE. Ako teda táto grafická karta dopadla v našich testoch a vyplatila by sa vám vôbec jej kúpa? To sa dozviete práve v tejto recenzii.

Gainward GeForce RTX 4060 Ti PANTHER 16G (RECENZIA A TESTY)

Jedným z mála modelov grafických kariet GeForce RTX 4060 Ti, ktoré sa môžu pochváliť kompaktnými rozmermi a zároveň aj systémom chladenia s tromi ventilátormi a 16 GB kapacitou grafických pamätí k tomu, je Gainward GeForce RTX 4060 Ti PANTHER 16G z dielne spoločnosti GAINWARD. Ako dopadla táto grafická karta v našich testoch na Alza.sk a zaslúži si vôbec vašu pozornosť?

Najlepšie grafické karty Radeon RX 7900 GRE

Páči sa vám výkon grafických kariet Radeon RX 7900 GRE a plánujete si jednu zaobstarať do svojho herného PC? Potom by ste rozhodne nemali prehliadnuť tento článok. V ňom sa totiž na tieto grafické karty pozrieme pod drobnohľadom a pokúsime sa medzi nimi vybrať tie absolútne najlepšie. Vďaka ich porovnaniu podľa rozličných kritérií si budete môcť urobiť prehľadný obraz o tom, ktorá z nich by mohla byť tou najlepšou voľbou práve pre vás.

Najlepšie grafické karty GeForce RTX 4070 Ti SUPER

Páči sa vám výkon grafických kariet GeForce RTX 4070 Ti SUPER a plánujete si jednu zaobstarať do svojho herného PC? Potom by ste rozhodne nemali prehliadnuť tento článok. V ňom sa totiž na tieto grafické karty pozrieme pod drobnohľadom a pokúsime sa medzi nimi vybrať tie absolútne najlepšie. Vďaka ich porovnaniu podľa rozličných kritérií si budete môcť urobiť prehľadný obrázok o tom, ktorá z nich by mohla byť tou najlepšou voľbou práve pre vás.

Asus STRIX GeForce RTX 4070 Ti SUPER O16G Gaming (RECENZIA A TESTY)

Jedným z posledných prírastkov do legendárneho radu grafických kariet ROG STRIX (Republic of Gamers) známej taiwanskej spoločnosti ASUS je grafická karta Asus ROG STRIX GeForce RTX 4070 Ti O16G Gaming. Tá už na prvý pohľad budí rešpekt, a to nielen svojimi obrími rozmermi, ale aj štýlovým vyhotovením a bohatou výbavou. Ako však táto ROG STRIX dopadla v našich testoch na Alza.sk? Tak presne to sa môžete dozvedieť práve v tejto recenzii, v ktorej sme ju pre vás dôkladne otestovali.

MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X WHITE OC (RECENZIA A TESTY)

Pokiaľ do svojho počítača zháňate novú a výkonnú grafickú kartu, ktorá by sa vám navyše vošla aj do vašej existujúcej menšej počítačovej skrine, potom ju budete musieť vyberať z nejakej tej kompaktnejšej edície grafických kariet. Jednou takou je napríklad aj MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 2X WHITE OC z dielne taiwanskej spoločnosti MSI, ktorá je navyše vyhotovená v peknej bielo-striebornej kombinácii a ktorú sme pre vás na Alza.sk v tejto recenzii tiež dôkladne otestovali.

Gigabyte Radeon RX 7900 GRE GAMING OC 16G (RECENZIA A TESTY)

Ďalšou grafickou kartou Radeon RX 7900 GRE spoločnosti AMD, ktorú si dnes na Alza.sk predstavíme a tiež riadne otestujeme, je Gigabyte Radeon RX 7900 GRE GAMING OC 16G zo stajne spoločnosti GIGABYTE. A pretože spoločnosť AMD pred nedávnom vydala nové ovládače grafických kariet, ktoré zároveň tiež navyšujú možnosti pretaktovania práve grafických kariet Radeon RX 7900 GRE, tak aj na to sa pozrieme práve v tejto recenzii.

Sapphire NITRO+ Radeon RX 7700 XT 12G (RECENZIA A TESTY)

Zháňate do svojho PC novú hernú grafiku a príde vám výkon grafických kariet Radeon RX 7700 XT viac ako akurátny, len by ste sa ale radi dostali k nejakej kvalitnejšej grafickej karte s výkonným chladením, ktorá by sa pri hernej záťaži v PC hneď neprezradila zvýšenou hlučnosťou? Možným riešením by mohli byť grafické karty z ponuky spoločnosti SAPPHIRE, obzvlášť potom špičkový rad NITRO+, ktorý reprezentuje grafická karta Sapphire NITRO+ Radeon RX 7700 XT 12G a ktorú sme pre vás na Alza.sk nezabudli v tejto recenzii tiež dôkladne otestovať.

Sapphire NITRO+ Radeon RX 7900 GRE 16G (RECENZIA A TESTY)

Grafické karty Radeon RX 7900 GRE spoločnosti AMD majú celkom pohnutú históriu, ktorá však nakoniec práve v tomto týždni úspešne vyústila do ich celosvetového vydania. Prvým zástupcom týchto grafických kariet, ktorého sme pre vás nezabudli taktiež hneď dôkladne otestovať, je grafická karta Sapphire NITRO+ Radeon RX 7900 GRE 16G z dielne spoločnosti SAPPHIRE. Pre koho je teda táto grafická karta určená a ako sa jej darilo v našich testoch? To všetko sa môžete dozvedieť práve v tejto recenzii.

Asus TUF GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G Gaming (RECENZIA A TESTY)

Jedným z tých najnovších zástupcov grafických kariet herného radu TUF (The Ultimate Force) taiwanskej spoločnosti ASUS je grafická karta Asus TUF GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G Gaming. A práve túto grafickú kartu sme pre vás na Alza.sk taktiež dôkladne otestovali. Čo od nej teda môžete očakávať a vyplatila by sa vám jej kúpa?

Gigabyte Radeon RX 7600 XT GAMING OC 16G (RECENZIA A TESTY)

Ani spoločnosť AMD nezostáva na začiatku nového roka pozadu, a práve dnes predstavuje svoj najnovší počin v podobe ďalšieho prírastku do svojej rodiny grafických kariet RDNA 3, a to grafickú kartu Radeon RX 7600 XT. My dnes navštívime ponuku spoločnosti GIGABYTE a predstavíme si prvého zástupcu týchto mainstreamových grafických kariet s označením Gigabyte Radeon RX 7600 XT GAMING OC 16G. Aká je a čo od nej môžeme vôbec očakávať? Všetko sa dozviete práve v tejto recenzii.

Gainward GeForce RTX 4070 SUPER Panther OC 12G (RECENZIA A TESTY)

Ak ste s nákupom grafickej karty vyčkávali až na príchod nového a vylepšeného radu grafických kariet Ada Lovelace spoločnosti NVIDIA, potom ste sa konečne dočkali, pretože práve dnes začínajú predaje grafických kariet GeForce s prídomkom SUPER, konkrétne grafických kariet GeForce RTX 4070 SUPER. Aký je teda výkon novej grafickej karty GeForce RTX 4070 SUPER a vyplatila by sa vám jej kúpa? Tak práve na tieto otázky sa vám pokúsime odpovedať v tejto recenzii, v ktorej sme pre vás otestovali grafickú kartu Gainward GeForce RTX 4070 SUPER Panther OC 12G.

Asus TUF Radeon RX 7700 XT O12G Gaming (RECENZIA A TESTY)

V súčasnosti jediným zástupcom grafických kariet Radeon RX 7700 XT v inak bohatej ponuke taiwanskej spoločnosti ASUS je grafická karta Asus TUF Radeon RX 7700 XT O12G Gaming. Tá sa môže pochváliť naozaj masívnym systémom chladenia a veľmi bohatou výbavou, a nie je preto divu, že sme ju na Alza.sk dôkladne otestovali a taktiež pre vás pripravili jej recenziu.

Najlepšie grafické karty GeForce RTX 4060

Páči sa vám výkon grafických kariet GeForce RTX 4060 a plánujete si jednu zaobstarať do svojho herného PC? Potom by ste rozhodne nemali prehliadnuť tento článok. V ňom sa totiž na tieto grafické karty pozrieme pod drobnohľadom a pokúsime sa medzi nimi vybrať tie absolútne najlepšie. Vďaka ich porovnaniu podľa rozličných kritérií si budete môcť urobiť prehľadný obrázok o tom, ktorá z nich by mohla byť tou najlepšou voľbou práve pre vás.

Sapphire PULSE Radeon RX 7800 XT 16G (RECENZIA A TESTY)

Čo sa týka obstarávacej ceny, tak vlastne ako tá vôbec najdostupnejšia grafická karta Radeon RX 7800 XT dominuje našej bohatej ponuke v súčasnosti Sapphire PULSE Radeon RX 7800 XT 16G. Aká táto grafická karta vlastne je a či by sa vám vyplatila jej kúpa, tak práve na tieto otázky sa vám pokúsime odpovedať v tejto recenzii, v ktorej sme ju pre vás dôkladne otestovali.
20 ďalších...

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB19