Obnoviť stránku

Recenze grafických karet

Gainward GeForce RTX 2070 SUPER Phoenix V1 (RECENZIA A TESTY)

Zháňate nejakú grafickú kartu GeForce RTX 2070 SUPER s kvalitným systémom chladenia a slušnou výbavou v obstarávacej cene do 500 €? Potom už nemusíte. Grafická karta Gainward RTX 2070 SUPER Phoenix V1 je totiž presne to, čo hľadáte!

Gigabyte GeForce GTX 1650 D6 Windforce OC 4G (RECENZIA A TESTY)

Viete, že grafické karty NVIDIA GeForce GTX 1650 teraz po novom využívajú tiež výkonnejšie grafické pamäte GDDR6, ktoré ich výkon posúvajú v priemere o 10 %? Ak nie, potom je táto recenzia grafickej karty Gigabyte GTX 1650 D6 WINDFORCE OC 4G určená práve vám.

Asus DUAL GeForce RTX 2070 SUPER O8G EVO (RECENZIA A TESTY)

Ste priaznivci spoločnosti ASUS, avšak grafické karty z edície ROG (Republic of Gamers) vám pripadajú príliš drahé? Riešením by potom mohla byť nejaká grafická karta z edície DUAL, ako je napríklad Asus DUAL GeForce RTX 2070 SUPER O8G EVO, ktorú sme pre vás otestovali.

Gainward GeForce RTX 2080 SUPER Phoenix GS (RECENZIA A TESTY)

Novým prírastkom do rodiny grafických kariet GeForce RTX 2080 SUPER sa v ponuke spoločnosti GAINWARD stala grafická karta Gainward GeForce RTX 2080 SUPER Phoenix GS. A ako sa tejto úplne novej grafickej karte darilo v našich testoch na Alza.sk?

Sapphire PULSE Radeon RX 5600 XT 6G (RECENZIA A TESTY)

Jedným z vôbec najpredávanejších Radeonov RX 5600 XT je grafická karta Sapphire PULSE RX 5600 XT 6G od spoločnosti SAPPHIRE. A pretože sa u nás na Alza.sk grafické karty nielen predávajú, ale aj dôkladne testujú, poďme sa pozrieť, ako sa tejto grafickej karte darilo v našich testoch.

ASRock Radeon RX 5700 XT Taichi X 8G OC+ (RECENZIA A TESTY)

Jednou z tých vôbec najatraktívnejších grafických kariet v ponuke spoločnosti ASRock je grafická karta ASRock Radeon RX 5700 XT Taichi X 8G OC+ s neprehliadnuteľným ARGB LED osvetlením. O tom, ako sa jej darilo v našich testoch na Alza.sk, sa môžete presvedčiť sami práve v tejto recenzii.

Asus TUF 3 Radeon RX 5600 XT O6G EVO Gaming (RECENZIA A TESTY)

Okrem toho najvyspelejšieho radu ROG (Republic of Gamers) je pre hráčov počítačových hier v ponuke spoločnosti ASUS určená aj herná edície TUF (The Ultimate Force). Jedným z predstaviteľov tohto cenovo dostupnejšieho radu je nová grafická grafická karta Asus TUF 3 Radeon RX 5600 XT O6G EVO Gaming, ktorú sme pre vás na Alza.sk samozrejme tiež hneď otestovali.

Sapphire PULSE Radeon RX 5500 XT 8G (RECENZIA A TESTY)

Ponuka grafických kariet Radón spoločnosti Sapphire síce nie je nijak extrémne bohatá, avšak to, čo ponúka, patrí k tomu vôbec najlepšiemu. Či to platí aj pre grafickú kartu Sapphire PULSE Radeon RX 5500 XT, sa môžete presvedčiť práve v tejto recenzii.

MSI GeForce GTX 1650 SUPER Gaming X (RECENZIA A TESTY)

Grafické karty GeForce GTX 1650 SUPER sú síce určené prevažne menej náročným hráčom počítačových hier, ale aj v ich prípade by ste mali hľadieť na kvalitné spracovanie a dobré prevádzkové vlastnosti. A pretože grafická karta MSI GTX 1650 SUPER Gaming X patrí medzi tie vôbec najvydarenejšie kúsky hardvéru, tak sme ju pre vás tiež dôkladne otestovali.

Najlepšie grafické karty (APRÍL 2020)

Neviete si rady s výberom tej správnej grafickej karty na Alza.sk? Potom je tento článok určený práve vám! V článku sa totiž pozrieme na tie vôbec najzaujímavejšie a cenovo najatraktívnejšie grafické karty, ktoré nájdete v ponuke nášho e-shopu.

Testy GPU – Doom Eternal

Testovali sme grafické karty na hre Doom Eternal. Ako sme hru nastavili, aby sme z nej vydolovali maximálny výkon? Ako test dopadol? Dozviete sa v našom článku!

MSI Radeon RX 5600 XT MECH OC 6G (RECENZIA A TESTY)

Pokukujete po nejakej kompaktnej, zároveň však aj výkonnej grafickej karte? Možno by vás mohla zaujať grafická karta MSI RX 5600 XT MECH OC 6G z ponuky spoločnosti MSI, ktorú sme pre vás na Alza.sj tiež dôkladne otestovali.

Asus STRIX GeForce GTX 1650 SUPER O4G Gaming (RECENZIA A TESTY)

Ak sa radíte do skupiny menej náročných hráčov počítačových hier, vašej pozornosti určite neunikli grafické karty GeForce GTX 1650 SUPER. Jednou z nich je grafická karta Asus STRIX GTX 1650 SUPER O4G Gaming, ktorú si dnes na Alza.sk tiež otestujeme.

Gigabyte GeForce GTX 1650 SUPER Windforce OC (RECENZIA A TESTY)

Ďalšou novinkou zo stajne spoločnosti NVIDIA sú grafické karty GeForce GTX 1650 SUPER. Jednou z nich je aj grafická karta Gigabyte GeForce GTX 1650 SUPER WINDFORCE OC a my sme ju pre vás na Alza.sk dôkladne otestovali.

MSI GeForce RTX 2060 SUPER Gaming X (RECENZIA A TESTY)

Tiež ste priaznivci grafických kariet hernej edície GAMING spoločnosti MSI? Ak áno, potom by vás iste mohlo zaujímať, ako dopadla grafická karta MSI GeForce RTX 2060 SUPER Gaming X v našich testoch na Alza.sk!

MSI GeForce GTX 1660 SUPER Gaming X (RECENZIA A TESTY)

Vďaka osvedčenému systému chladenia Twin Frozr 7 by grafická karta MSI GTX 1660 SUPER Gaming X mala patriť k tým vôbec najluxusnejším edíciám GeForce GTX 1660 SUPER. Či to však platí aj v prípade tohto Gamingu, sa presvedčíme práve v dnešných testoch.

Asus STRIX GeForce RTX 2080 SUPER O8G Gaming (RECENZIA A TESTY)

Tá najprepracovanejšia GeForce RTX 2080 SUPER v ponuke spoločnosti ASUS nesie označenie Asus STRIX GeForce RTX 2080 SUPER O8G Gaming. A pretože ide o naozaj podarený kúsok hardvéru, tak sme pre vás túto grafickú kartu na Alza.sk tiež otestovali.

AMD Ryzen Threadripper 3970X (RECENZIA A TESTY) – je taký výkon vôbec fér?

Zásluhou tridsiatichdvoch jadier a šesťdesiatichštyroch vlákien ponúkne procesor AMD Ryzen Threadripper 3970X naozaj masívny výkon, ktorý konkurencia zatiaľ nemôže dorovnať. Ako si toto monštrum viedlo v porovnaní s predchádzajúcou generáciou a najbližšou (osemnásťjadrovou) konkurenciou od Intelu? Dozviete sa v našej recenzii!

Testy GPU – Borderlands 3

Testovali sme grafické karty v hre Borderlands 3. Ako sme hru nastavili, aby sme z nej vydolovali maximálny výkon? Ako test dopadol? Dozviete sa v našom článku!

Testy GPU – Call of Duty: Modern Warfare

Testovali sme grafické karty v hre Call of Duty: Modern Warfare. Ako sme hru nastavili, aby sme z nej vydolovali maximálny výkon? Ako test dopadol? Dozviete sa v našom článku!

20 ďalších...
WEB16