Obnoviť stránku
Aktuálna rýchlosť doručenia:
Alza predajne
Alzaboxy
Doručenie na adresu
Partnerské odberné miesta

0-1 deň
0-1 deň
0-2 dni
1-2 dni

Apple Watch SE 2022 (PREVIEW) – Minimálna cena, maximálna výbava

Aktualizované • Autor: Daniel Hlas

Tohtoročná konferencia Apple Event venovala smart hodinkám až prekvapivo veľký priestor. Dôvodom bolo predstavenie hneď troch samostatných modelov, ktoré sa snažia osloviť rozdielne skupiny zákazníkov. Zatiaľ čo Apple Watch Ultra chcú byť ideálnou voľbou outdoorových nadšencov, nová vlajková loď Apple Watch 8 pre zmenu mieri na zákazníkov, ktorým nevadí priplatiť si za ten najlepší produkt. Dosť možno najväčšia časť používateľov však rada ušetrí a siahne radšej po novej generácii Apple Watch SE (2022), ktorá ponúka všetky dôležité prvky za podstatne nižšiu cenu. Pozrime sa teraz na Apple Watch SE o niečo podrobnejšie…

Apple Watch SE 2022

Apple Watch SE (2022) – OBSAH

  1. Nová vstupenka do sveta Apple Watch
  2. Limitované sledovanie zdravia a detekcia nehody
  3. Nový čip, pôvodná výbava
  4. Apple Watch SE – varianty, dostupnosť a cena

Nová vstupenka do sveta Apple Watch

Tohtoročné Apple Watch SE nahrádzajú dva roky starý model s rovnakým označením. V minulých rokoch však zostávali v ponuke aj Apple Watch 3, ktoré mali byť cenovo najdostupnejším modelom, zatiaľ čo Apple Watch SE cielili na strednú triedu. To sa však teraz mení, a zatiaľ čo Apple Watch 3 v oficiálnom predaji končia, nové Apple Watch SE (2022) zaujímajú pozíciu vstupného modelu.

Konštrukčne Apple Watch SE (2022) zodpovedajú prvej generácii tohto modelu. Oproti Apple Watch Series 7 a tohtoročným Apple Watch Series 8 tak majú o 20 % menší displej a o to hrubšie rámčeky. Aj tentoraz tiež chýba funkcia stále zapnutého displeja (Always-on), čo je zrejmý zámer výrobcu, pretože túto funkciu bežne nájdeme aj pri najlacnejších konkurenčných zariadeniach. Samozrejmosťou je veľký výber prekrásnych ciferníkov, v ktorých dizajne Apple nemá konkurenciu.

Apple Watch SE 2022; recenzia; smart hodinky
Apple Watch SE (2022) dorazia v troch farebných variantoch.

Zmenená naopak bola zadná strana, ktorá po novom zodpovedá farbe samotného puzdra. Dôvod tohto kroku je predovšetkým ekologický, pretože nový výrobný postup znižuje emisie oxidu uhličitého o viac ako 80 %. Apple napokon dlhodobo dbá na životné prostredie a celkovo sa snaží o využitie maxima recyklovateľných materiálov.

Aj tentoraz sa dočkáme možnosti vybrať si z rozmerov 40 a 44 mm, pričom očakávať možno aj tradičné precízne spracovanie, vďaka ktorému Apple Watch pôsobí vskutku prémiovým dojmom. Samozrejmosťou je vodotesnosť do 50 metrov, vďaka ktorému nie je problémom ani plávanie v bazéne či mori, zatiaľ čo hlbšiemu potápaniu a športom s rýchlo sa pohybujúcou vodou sa podľa výrobcu máme radšej vyhnúť.

Apple Watch SE 2022; recenzia; smart hodinky
Apple Watch SE (2022) ponúkajú nielen dostatok funkcií, ale aj jeden z najlepších operačných systémov na trhu.

Limitované sledovanie zdravia a detekcia nehody

Apple Watch dlhodobo patria k smart hodinkám s najpodrobnejším sledovaním zdravotného stavu na trhu. Tomu do značnej miery zodpovedá aj nová generácia Apple Watch SE, ktorá ponúka monitoring hluku či srdcového tepu, pri ktorom sme upozornení aj na nepravidelný rytmus. Na rozdiel od Apple Watch Series 8 sme sa však nedočkali EKG, analýzy okysličenia krvi ani nového teplotného senzoru, ktoré je možné využiť napríklad na podrobnejší dohľad nad menštruačným cyklom.

Apple Watch SE sa však chváli inou tohtoročnou novinkou, a to detekciou autonehody. S využitím celého radu senzorov vrátane úplne nového akcelerometra je prípadná nehoda automaticky rozpoznaná, na čo nadviaže 10-sekundové odpočítavanie. To pokiaľ neprerušíme, vytočí sa tiesňová linka, a to dokonca aj vo vybraných zahraničných krajinách. Apple Watch SE zároveň odovzdajú informáciu o našej aktuálnej polohe a informujú aj naše núdzové kontakty. Samozrejmosťou ďalej je automatická detekcia pádu a možnosť manuálneho spustenia SOS, čo opäť vedie k privolaniu príslušnej pomoci.

Bezpečnostné funkcie: Apple Watch SE, Apple Watch 8 a Apple Watch Ultra

Parameter Apple Watch SE (2022) Apple Watch Series 8 Apple Watch Ultra
Tiesňové SOS volania
Medzinárodné tiesňové volanie
Detekcia pádu
Detekcia autonehody
Akcelerometer snímajúci vysoké tiažové zrýchlenie
Gyroskop
Kompas s funkciou Návrat
Siréna na privolanie pomoci
Vylepšená aplikácia Kompas

Apple Watch SE

Apple Watch SE (2022) 40mm Cellular Hviezdne biely hliník s hviezdne bielym športovým remienkom
Apple Watch SE (2022) 40 mm CellularStojí za to. A nestojí tolik. Pouzdro ve třech stylových barvách. Vyspělé snímače na monitorování
Viac
373,90 €
Apple Watch SE (2022) 40mm Cellular Temne atramentový hliník s temne atramentovým športovým remienko
Apple Watch SE (2022) 40 mm CellularStojí za to. A nestojí tolik. Pouzdro ve třech stylových barvách. Vyspělé snímače na monitorování
Viac
373,90 €
Apple Watch SE (2022) 44mm Cellular Hviezdne biely hliník s hviezdne bielym športovým remienkom
Apple Watch SE (2022) 44 mm CellularStojí za to. A nestojí tolik. Pouzdro ve třech stylových barvách. Vyspělé snímače na monitorování
Viac
410,90 €
Apple Watch SE (2022) 44mm Cellular Strieborný hliník s bielym športovým remienkom
Apple Watch SE (2022) 44 mm CellularStojí za to. A nestojí tolik. Pouzdro ve třech stylových barvách. Vyspělé snímače na monitorování
Viac
410,90 €
Apple Watch SE (2022) 40mm Hviezdne biely hliník s hviezdne bielym športovým remienkom
Apple Watch SE (2022) 40 mmStojí za to. A nestojí tolik. Pouzdro ve třech stylových barvách. Vyspělé snímače na monitorování zdraví a
Viac
312,90 €
Apple Watch SE (2022) 40mm Temne atramentový hliník s temne atramentovým športovým remienkom
Apple Watch SE (2022) 40 mmStojí za to. A nestojí tolik. Pouzdro ve třech stylových barvách. Vyspělé snímače na monitorování zdraví a
Viac
312,90 €
Apple Watch SE (2022) 44mm Strieborný hliník s bielym športovým remienkom
Apple Watch SE (2022) 44 mmStojí za to. A nestojí tolik. Pouzdro ve třech stylových barvách. Vyspělé snímače na monitorování zdraví a
Viac
349,90 €

Zobraziť porovnanie tohtoročných generácií


Apple Watch SE Apple Watch 8 Apple Watch Ultra
Rozmery 40 mm a 44 mm 41 mm a 45 mm 49 mm
Certifikácia MIL-STD 810H18
Always-on
Maximálna svietivosť 1 000 nitov 1 000 nitov 2 000 nitov
EKG
Meranie okysličenia krvi
Snímanie teploty
Cena od 312,90 € od 508,90 € od 999 €

Nový čip, pôvodná výbava

Smart hodinky tohto výrobcu sa dlhodobo chvália jedným z najlepších operačných systémov na trhu a Apple Watch SE (2022) v tomto ohľade určite nebudú výnimkou. Počítať preto môžeme s moderným, intuitívnym a dizajnovo takmer bezkonkurenčným systémom, ktorý ponúka napríklad bezkontaktné platby Apple Pay. Nemenej podstatný je prístup do obchodu App Store, v ktorom na nás čakajú desaťtisíce aplikácií najrôznejšieho zamerania. K dispozícii pochopiteľne máme aj dlhý rad najrôznejších funkcií vrátane budíka, kalendára alebo kompasu, ktorý je vďaka novej verzii systému navyše lepší ako kedykoľvek predtým.

Dôležitou novinkou je potom prítomnosť najnovšieho čipu S8 SiP, ktorý nájdeme aj v už spomínaných Appple Watch 8 a Apple Watch Ultra. V predchádzajúcom modeli SE bol pritom k dispozícii S5 SiP, teda rovno o tri generácie starší čip, pričom medzigeneračné zrýchlenie je podľa výrobcu solídnych 20 %. Pre úplnosť pripomeňme aj limitovanú kompatibilitu, v rámci ktorej Apple Watch podporujú len inteligentné telefóny vlastnej značky.

Mnohými diskutovaná výdrž batérie sa žiadnych zmien naopak nedočkala. Aj tentoraz na nás čaká 18-hodinový chod, hoci reálne hodinky často vydržia viac ako deň. S príchodom novej verzie operačného systému však Apple Watch SE získajú úplne nový úsporný režim, ktorý prevádzku predĺži až na slušných 36 hodín. Ani druhá generácia Apple Watch SE sa však nedočkala rýchlonabíjania a s magnetickou nabíjačkou tak budeme nabíjať stále o niečo dlhšie.

Apple Watch SE 2022; recenzia; smart hodinky
Súhrn hlavných charakteristík smart hodiniek Apple Watch Se.

Apple Watch SE – varianty, dostupnosť a cena

Nová generácia smart hodiniek Apple Watch SE dorazí v rozmeroch 40 a 44 mm, pričom vyberať môžeme z farebného variantu strieborný, hviezdne biely a temne atramentový. Uspokojiť sa zároveň musíme s hliníkovým puzdrom, pretože modely z nerezovej ocele sú dostupné len v prípade Apple Watch 8. Priplatiť si je možné aj za verziu Cellular, ktorá sprístupňuje mobilnú sieť, a teda aj volanie, SMS či pripojenie k mobilnému internetu.

Obstarávacia cena pochopiteľne závisí od vybraného modelu, napriek inflácii však cenovka začína nižšie, než ako to bolo v prípade predchádzajúcich Apple Watch SE. Novú generáciu Apple Watch SE (2022) tak zaobstaráme už od 312,90 €, pričom predobjednávať je možné už teraz. Prvých kusov sa potom zákazníci dočkajú v priebehu niekoľkých dní, konkrétne 16. septembra.

i Mohlo by vás zaujímať

Obstarávacia cena pochopiteľne závisí od vybraného modelu, napriek inflácii však cenovka začína nižšie, než ako tomu bolo u predchádzajúcich Apple Watch SE. Novú generáciu Apple Watch SE (2022) vďaka tomu zaobstaráme už od 312,90 €, pričom predobjednávať je možné už teraz. Prvých kusov sa potom zákazníci dočkajú už 16. septembra.

Zobraziť skôr napísaný článok

Apple sa rozhodol nezaspať na vavrínoch a popri nových telefónoch iPhone 14 uviedol aj Apple Watch Series 8. A dal si záležať, aby si na svoje prišiel každý. Popri Apple Watch 8 a Ultra sme sa tak dočkali aj kráľa v pomere cena/výkon: 2. generácia Apple Watch SE. Ponúka množstvo nových funkcií: detekcia pádu, režim vybitia batérie. Predobjednávky sú už v plnom prúde. Čo ďalšie nové Apple Watch SE (2022) dokážu? Aká je cena? To a oveľa viac v článku.

Apple Watch SE (2022): nové funkcie a prívetivá cena – OBSAH

  1. Apple Watch SE stoja za to, a pritom nestoja toľko
  2. Apple Watch SE: vaše srdce na prvom mieste
  3. Apple Watch SE: bezpečnostné funkcie
  4. Nové Apple Watch SE vás budú motivovať k cvičeniu aj strážiť spánok
  5. Apple Watch SE vydržia až 18 hodín bez nabíjania

Apple Event (VIDEO): záznam konferencie

Apple Watch (VIDEO): hodinky, ktoré zachraňujú reálne životy

Život dokáže písať neuveriteľné príbehy. Apple sa počas Apple Eventu pochválil príbehmi, kedy hodinky Apple Watch zachránili svojmu majiteľovi život. Video začína mužom z New Hampshire (USA), ktorý je zachránený po tom, čo pri korčuľovaní spadne do zamrznutej rieky. V ďalšom príbehu stredoškolák unikne návšteve medveďa. A všetko končí lekárom, ktorý zachráni život svojmu priateľovi – to všetko s pomocou hodiniek Apple Watch. Sila videa spočíva navyše v tom, že príbehy vám čítajú práve tí, ktorým hodinky Apple Wach ovplyvnili navždy život.

Apple Watch Series 8 (VIDEO): predstavenie nového radu

Detekcia nárazu automobilu. Teplotný senzor pre hlbší prehľad o zdraví žien. Vylepšená aplikácia Cvičenie s pokročilými metrikami. Sledovanie fáz spánku, ktoré ti ukáže, koľko času stráviš v REM, základnom a hlbokom spánku. Nový rad Apple Watch 8 ponúka vylepšenia vo všetkých ohľadoch.

Apple Watch SE stoja za to, a pritom nestoja toľko

Apple Watch SE sú k dispozícii v troch štýlových farbách. Cena 2. generácie Apple Watch SE zostáva prívetivá a štartuje od 299 €. Napriek sympatickej cene hodinky disponujú vyspelými snímačmi na monitorovanie zdravia a kondície, novými bezpečnostnými funkciami a vyšším výkonom.

Apple Watch SE 2022; recenzia; smart hodinky

Apple Watch SE (2022) sú k dispozícii v rade farebných variantov.

Samozrejmosťou je široká ponuka pestrofarebných remienkov. Tie sú navyše navrhnuté tak, aby sa dali ľahko a rýchlo vymeniť.

Aké sú hlavné rozdiely Apple Watch SE voči drahším variantom? Prekvapivo nie toľko, koľko by rozdiel v cene naznačoval. Napríklad procesor S8 SiP zdieľa Apple Watch SE (2022) s drahšími smart watch Apple Watch 8, vďaka čomu sú smart hodinky o 20 % rýchlejšie ako 1. generácia Apple Watch SE (2020.

Parameter Apple Watch SE (2022) Apple Watch Series 8 Apple Watch Ultra
Veľkosť displeja 44 mm alebo 40 mm puzdro 45 mm alebo 41 mm puzdro 49 mm puzdro
Displej od okraja k okraju
Rozlíšenie displeja 396 × 484 px 368 × 448 px 410 × 502 px
Materiál Hliník Hliníka nerezová oceľ Titán
Jas displeja 1 000 nitov 1 000 nitov až 2 000 nitov
Displej stále zapnutý
Vodeodolnosť 50 metrov 50 metrov 100 metrov
GPS
Cena Od 299,00 € Od 499,00 € 999,00 €
Ceny sú platné k 8. 9. 2022

i

Apple Watch SE (2022) myslia na planétu.  Zadná strana hodiniek je vyrobená s využitím nových postupov, vďaka ktorým sa podarilo znížiť množstvo vyprodukovaného oxidu uhličitého o viac ako 80 %. Puzdro je potom vyrobené dokonca zo 100 % recyklovaného hliníka.

Apple Watch SE: vaše srdce na prvom mieste

S aplikáciou Srdcový tep si môžete kedykoľvek zmerať tepovú frekvenciu. Aplikácia dokonca umožňuje nastaviť, aby vám inteligentné hodinky dali vedieť v prípade neobvykle pomalého alebo naopak rýchleho srdcového rytmu. Medzi používateľmi veľmi oceňovanou funkciou je upozornenie o nepravidelnom rytme. Smart hodinky budú v pravidelných intervaloch kontrolovať tlkot vášho srdca v snahe odhaliť nepravidelný srdcový rytmus.

Prečo predstavuje nepravidelný srdcový rytmus také riziko? Môže totiž naznačiť fibriláciu srdcových predsiení, ktorá, pokiaľ nie je liečená, môže viesť k zlyhaniu srdca alebo krvným zrazeninám, a tým mŕtvici. Choroba pri včasnej diagnóze sa dá liečiť, lenže niektorí ľudia s fibriláciou nemajú žiadne príznaky, a tak necítia potrebu vyhľadať lekára.

Apple Watch SE 2022: zdravotné funkcie Apple Watch SE 2022: zdravotné funkcie
Zdravotné a bezpečnostné funkcie Apple Watch SE (2022) sú bezkonkurenčné. Existujú iba dva modely, ktoré ich prekonávajú, a to súrodenci Apple Wach 8 a Apple Watch Ultra, rozdielov je však menej ako by ste pri pohľade na rozdiel v cene čakali.

i

Apple Watch SE nie sú na to, aby nahradili lekára

Je potrebné pamätať si, že smart hodinky Apple Watch SE nie sú a ani nemôžu byť náhradou lekára. Hodinky tiež neslúžia na rozpoznanie bezprostredne hroziaceho infarktu, dokážu „len“ odhaliť anomálie, a tým dať podnet k skoršiemu vyhľadaniu špecializovaného pracoviska. Akokoľvek sú Apple Watch SE úžasný pomocník, pokiaľ ich schopnosti preceníte, môžu vám poskytnúť falošný pocit bezpečia.

Zaujímavou novinkou, ktorú ocenia skôr ženy, je funkcia Sledovanie cyklu. O čo ide? Apple Watch SE dokážu viesť podrobné štatistiky o menštruačnom cykle, do aplikácie je možné navyše zapisovať príznaky ako kŕče, a tým určiť približný začiatok a koniec plodného obdobia. Drahšie varianty Apple Watch 8 a Ultra navyše dokážu spätne odhadnúť obdobie ovulácie. Apple však upozorňuje, že aplikácia Sledovanie cyklu poskytuje odhady zaťažené určitou nepresnosťou, a preto nie je určená ako forma antikoncepcie.

Porovnanie zdravotných funkcií a senzorov: Apple Watch SE | Series 8 | Ultra

Parameter Apple Watch SE (2022) Apple Watch Series 8 Apple Watch Ultra
Oznámenie o kardiovaskulárnej kondícii
Oznámenie o nepravidelnom srdcovom rytme
Oznámenie o rýchlom a pomalom srdcovom tepe
Aplikácia EKG
Aplikácia Saturácia kyslíkom
Snímanie teploty
Sledovanie cyklu vrátane spätného odhadu času ovulácie vrátane spätného odhadu času ovulácie

Apple Watch SE (2022) a Apple Watch Series 8.

Apple Watch SE: bezpečnostné funkcie

Bezpečnostné funkcie sú druhým významným okruhom funkcií, kde sa Apple snažil dosiahnuť dokonalosť. A bez potreby preháňať sa mu to podarilo. Aj najlacnejšie Apple Watch SE hľadajú vyzývateľov v ponuke konkurencie len ťažko. Zoznam vyššie podporovaných funkcií nájdete v roletke nižšie. My spomenieme len tie najzaujímavejšie.

Apple Watch SE 2022: zdravotné funkcie

A medzi ne bezpochyby patrí funkcia Detekcia autonehody. Smart hodinky Apple Watch SE dokážu rozpoznať, že ste mali vážnu autonehodu a bezodkladne privolajú na vašu pozíciu záchranára, a súčasne upozornia vaše núdzové kontakty.

Ako môžu hodinky niečo také rozpoznať? Pomocou vylepšeného trojosového gyroskopu a nového akcelerometra, ktorý sníma vysoké zrýchlenie s nebývalou presnosťou a dynamickým rozsahom. Aby sa zabránilo falošným poplachom, využívajú inteligentné hodinky navyše mikrofón, barometer a GPS. Pokročilý algoritmus, ktorý sa učil s milión hodín záznamov reálnych dopravných nehôd, potom dáta integruje a určí, či vážne ide o dopravnú nehodu, alebo planý poplach.

i

Apple Watch SE ponúka aj množstvo nenápadných, a napriek tomu užitočných funkcií. Medzi na tie často zabúdané patrí sledovanie hluku. Ak sa nachádzate v prostredí, kde hlučnosť presahuje bezpečnú úroveň a mohlo dôjsť k poškodeniu sluchu, upozornia vás.

Apple Watch SE 2022 Apple Watch SE 2022 Apple Watch SE 2022
Apple Watch SE (2022) bodujú radom funkcií, ktoré sú dotiahnuté k dokonalosti. Vyššie vidíte aplikáciu Mindfulness na relaxáciu a aplikácie na sledovanie spánku a tréningu.

Nové Apple Watch SE vás budú motivovať k cvičeniu aj strážiť spánok

Inteligentné hodinky Apple Watch SE sú skvelým spoločníkom nielen do spoločnosti, ale aj pri cvičení. Vďaka pokročilým ukazovateľom ako zóny tepovej frekvencie budete môcť efektívnejšie chudnúť, prípadne naberať svalovú hmotu. Pri chôdzi (alebo behu) vám potom prídu vhod ukazovatele ako je dĺžka kroku, čas kontaktu so zemou alebo vertikálna oscilácia.

A hodinky sú vodoodolné, takže s nimi môžete bez obáv aj plávať. Len pozor: ak máte v pláne vziať hodinky do väčšej hĺbky, odporúčame siahnuť po modeli Apple Watch Ultra.

Apple Watch SE (2022) sú skvelé hodinky pre zapálených športovcov, a to nielen vďaka presným senzorom na meranie (nielen) tepu, ale aj zásluhou prepracovanej aplikácie.

Apple tiež doladil k dokonalosti aplikáciu Spánok. Po pripojení k vášmu iPhone získate prehľad o kvalite vášho spánku, najmä koľko času pripadá na REM, základný a hlboký spánok. Bude tiež strážiť, kedy ste sa počas noci prebudili. Aplikácia vám pomôže vytvoriť pre zdravie tak veľmi dôležitý pravidelný spánkový režim. Váš pokrok budete môcť sledovať v prehľadných dlhodobých grafoch.

i

Maličkosti, vďaka ktorým si Apple Watch zamilujete

Apple Watch môžete používať ako hľadáčik vášho telefónu iPhone. Pokiaľ napríklad telefón umiestnite na statív a namierite na seba, môžete si prostredníctvom displeja hodiniek skontrolovať kompozíciu. A akonáhle budete spokojní, aktivujete s pomocou hodiniek samospúšť alebo fotku priamo odfotíte.

Stres je bohužiaľ súčasťou dnešného životného štýlu. S Mindfulness ho však dostanete pod kontrolu. Aplikácia s vami vykoná krátke dychové cvičenia a pomôže upokojiť myšlienky a naplno sa sústrediť na prítomnosť. Aby sa relaxácia stala stálou súčasťou vášho dňa, môžete si v aplikácii nastaviť pripomienky. Je úžasné, ako niekoľko minút pokoja na premýšľanie môže pomôcť vyriešiť otázky a problémy, ktoré by sa inak zdali neriešiteľné.

Apple Watch SE vydržia až 18 hodín bez nabíjania

Smart hodinky Apple Watch SE vás udržia v obraze a spoja so všetkým, na čom vám záleží. V prípade mobilného pripojenia platí, že nie je prítomné v prípade všetkých variantov, ale iba pri modeloch Apple Watch SE (GPS + Cellular).

Parameter Apple Watch SE (2022) Apple Watch Series 8 Apple Watch Ultra
Mobilné pripojenie Možnosť mobilného pripojenia Možnosť mobilného pripojenia Mobilné pripojenie
Batéria Až 18 hodín Až 18 hodín Až 36 hodín
Rýchle nabíjanie

Apple Watch SE (2022) sú ideálnymi smart hodinkami pre každého, kto hľadá nadštandardnú výbavu za prijateľnú cenu. Vzhľadom na  najnovší čip a prítomnosť väčšiny podstatných funkcií sa Apple Watch SE môžu stať pre mnohých zákazníkov lákavejšou voľbou ako citeľne drahšie, hoci lepšie vybavené Apple Watch Series 8.


Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB32