Antiperspiranty bez parfumácie VICHY
Antiperspiranty bez parfumácie VICHY vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 10
VICHY Homme 96H Detranspirant proti zápachu 50 ml
15,90 €
31,80 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Dezodorant – pánsky, guľôčkový, vhodný na normálnu pokožku, antibakteriálny a osviežujúci, dlhotrvajúci, dermo, bez alkoholu a bez parabénu, objem 50 ml - 31,80 €/100 ml
VICHY – Dezodorant Anti-Transpirant 48H, 50 ml
14,90 €
29,80 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Dezodorant – pre dámy aj pánov, guľôčkový, vhodný na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, hypoalergénny, dlhotrvajúci, dermo, bez alkoholu, bez parabénu a...
VICHY Stress Resist Anti-transpirant 72H 50 ml
14,90 €
29,80 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Antiperspirant – pre dámy aj pánov, guľôčkový, vhodný na citlivú a normálnu pokožku, svieža vôňa, hydratačný a ochranný, rýchloschnúci, dermo, nekomedogénny, bez alkoholu, objem 50...
VICHY Anti-Transpirant 48h Intense Roll-on 50 ml
14,90 €
29,80 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Antiperspirant – pre dámy aj pánov, guľôčkový, vhodný na citlivú pokožku, svieža vôňa, hypoalergénny a upokojujúci, dlhotrvajúci, dermo, bez alkoholu a bez parabénu, objem 50 ml -...
VICHY Anti-Transpirant 48h Intense Sprej 125 ml
14,90 €
11,92 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Antiperspirant – pre dámy aj pánov, v spreji, vhodný na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, svieža vôňa, hypoalergénny a vyživujúci, dlhotrvajúci, dermo,...
VICHY HOMME Invisible Resist 72H 50 ml
15,90 €
31,80 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Antiperspirant – pre dámy aj pánov, guľôčkový, hypoalergénny, nezanecháva škvrny, dermo, bez alkoholu, objem 50 ml - 31,80 €/100 ml
VICHY Homme Antiperspirant 50 ml
14,90 €
29,80 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Antiperspirant – pánsky, guľôčkový, vhodný na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, svieža vôňa, hydratačný, dlhotrvajúci, na každodenné použitie, nezanecháva...
VICHY Dezodorant Anti-Transpirant 48h Sprej 125 ml
14,90 €
11,92 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Dezodorant – pre dámy aj pánov, v spreji, vhodný na mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, hypoalergénny, nezanecháva škvrny, dermo, bez alkoholu a bez parabénu, objem...
VICHY Detranspirant Cream Treatment 7 Days 30 ml
14,90 €
49,67 €/100 ml
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Antiperspirant – pre dámy aj pánov, krémový, vhodný na citlivú, mastnú, normálnu, zmiešanú, suchú a zrelú pokožku, svieža vôňa, hydratačný, ochranný a upokojujúci, nezanecháva...
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Antiperspiranty bez parfemace
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Illatmentes izzadásgátlók