YANKEE CANDLE
We can deliver YANKEE CANDLE products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 506
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks White Gardenia 567 g
22.02 €
Currently Unavailable
Candle - scented, floral fragrance, with 2 wicks, glass container, round shape, made of paraffin, white in colour, burn time 90 hours - 3.88 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Iced Berry Lemonade 368 g
18.87 €
Currently Unavailable
Candle - fruit scent, - 5.13 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature two wicks Desert Blooms 368 g
18.87 €
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 5.13 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Watercolour Skies 567 g
22.02 €
Currently Unavailable
Candle - Fragrant, floral scent, with 2 wicks, glass container, round shape, material paraffin, pink colour, burning time 90 h - 3.88 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Black Coconut368 g
18.93 €
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 5.14 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Holiday Cheer 368 g
18.87 €
Currently Unavailable
Candle - fruit scent, - 5.13 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Watercolour Skies 368 g
18.97 €
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 5.15 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Twilight Tunes 368 g
16.20 €
Currently Unavailable
Candle - fresh scent, - 4.40 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Tropical Breeze 368 g
18.87 €
Currently Unavailable
Candle - fruit scent, - 5.13 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Pink Cherry & Vanilla368 g
18.87 €
Currently Unavailable
Candle - fruit scent, - 5.13 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Baby Powder368 g
18.87 €
Currently Unavailable
Candle - fresh scent, - 5.13 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Art in the Park 368 g
21.90 €
Currently Unavailable
Candle - Fragrant, floral scent, glass container, round shape, material paraffin, pink colour, burning time 50 h - 5.95 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks White Gardenia 368 g
18.87 €
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 5.13 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Sun & Sand 567g
New arrival
35.28 €
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 6.22 €/100 g
YANKEE CANDLE White Spruce & Grapefruit 567 g
New arrival
22.02 €
Currently Unavailable
Candle - fresh and fruit scent, - 3.88 €/100 g
YANKEE CANDLE Sparkling Winterberry 567 g
New arrival
22.02 €
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas and fruit scent, - 3.88 €/100 g
YANKEE CANDLE Silver Sage & Pine 567 g
New arrival
22.02 €
Currently Unavailable
Candle - fresh and wood scent, - 3.88 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Silver Sage & Pine 368 g
15.29 €
Currently Unavailable
Candle - wood scent, - 4.15 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Soft Blanket 368 g
Discounted -20 %
15.29 €
19.35 €
Currently Unavailable
Candle - fresh scent, - 4.15 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Praline & Birch 567 g
19.03 €
Currently Unavailable
Candle - spicy scent, - 3.36 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Wild Orchid368 g
Discounted -23 %
15.29 €
19.90 €
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 4.15 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Vanilla Cupcake 368 g
Discounted -24 %
15.29 €
20.15 €
Currently Unavailable
Candle - spicy scent, - 4.15 €/100 g