YANKEE CANDLE
We can deliver YANKEE CANDLE products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 505
YANKEE CANDLE Olive & Cypress 567 g
28.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Vanilla Cupcake 567 g
25.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy scent, - 4.57 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Lemon Lavender 567 g
25.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 4.57 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Wild Orchid 567 g
28.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Black Cherry 14g
Discounted -19 %
3.29 €
4.09 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Air Freshener in a paper tag in the shape of an iconic Yankee Candle candle - 23.50 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Pumpkin Cinnamon Swirl 368 g
22.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 6.22 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Santa On Skis 567 g
Discounted -9 %
28.90 €
31.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE North Pole Hideaway 37 g
4.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 13.22 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Woodland Weekend Memories 567 g
26.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 4.74 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Lilac Blossoms 567 g
28.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Bayside Cedar 567 g
28.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Warm Cashmere Sampler 37 g
4.19 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 11.32 €/100 g
YANKEE CANDLE Midsummers Night Sampler 37 g
4.19 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 11.32 €/100 g
YANKEE CANDLE Amber & Sandalwood Sampler 37 g
4.19 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood and sweet scent, - 11.32 €/100 g
YANKEE CANDLE Red Raspberry
5.69 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Air Freshener with 4 weeks of life to scent the car space - 23.71 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Parisian Holiday Brunch 567 g
26.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 4.74 €/100 g
YANKEE CANDLE Black Cherry Sampler 37 g
4.19 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 11.32 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Black Cherry 567 g
28.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Vanilla Flurries 567 g
Discounted -9 %
28.90 €
31.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Lemon Lavender 122 g
13.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 11.39 €/100 g
YANKEE CANDLE Lemon Lavender Sampler 37 g
4.19 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 11.32 €/100 g
YANKEE CANDLE Ocean Air Sampler 37 g
4.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 11.32 €/100 g
YANKEE CANDLE Faceted Pattern diffuser for drawer (without refill)
8.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Air Freshener - electric, will keep your interior fresh for hours
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Mango Ice Cream 567 g
28.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy scent, - 5.10 €/100 g