YANKEE CANDLE
We can deliver YANKEE CANDLE products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 506
YANKEE CANDLE Gift Set: 3 × 142 g
New arrival
31.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - contains 3 tumbler candles
YANKEE CANDLE Signature White Strawberry Bellini 37g
New arrival
5.42 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 14.65 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Lavender Vanilla 567g
New arrival
35.57 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 6.27 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Balsam & Cedar Fireside 37g
New arrival
5.42 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 14.65 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Baking Memories 567g
New arrival
35.39 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 6.24 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Amethyst Moon 567g
New arrival
35.57 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 6.27 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Woodland Spice 37g
New arrival
5.42 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 14.65 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Starfruit & Sunshine 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Tangerine & Vanilla 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Wild Orchid 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Vanilla Lime 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Pink Sands Glow 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Midnight Jasmine 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Black Coconut 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Lavender Vanilla 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Amber & Sandalwood 110g
New arrival
11.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Dried Lavender & Oak 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Cucumber Mint Cooler 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Cinnamon Stick 110g
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Blooming Love 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Christmas set 3×37 g
New arrival
14.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - contains 3× votive candles in glass holders
YANKEE CANDLE Christmas Set: 3 × 9.8 g
New arrival
11.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - contains 3 tea lights and a candle holder
YANKEE CANDLE Christmas Set 368 g
New arrival
55.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - contains 1 medium-sized candle and a 100 ml reed diffuser
YANKEE CANDLE Gift Set: 4 × 37 g
New arrival
20.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Set - contains 4× votive candles in glass holders