YANKEE CANDLE
We can deliver YANKEE CANDLE products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 505
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Midnight Jasmine 368 g
24.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 6.77 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Red Raspberry 368 g
21.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 5.95 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Slopeside Spritz 122 g
9.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 7.86 €/100 g
YANKEE CANDLE Olive & Cypress 368 g
24.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 6.77 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Afternoon Scrapbooking 368 g
22.65 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 6.15 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Vanilla Bean Espresso 368 g
24.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy scent, - 6.77 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Golden Pumpkin 368 g
24.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 6.77 €/100 g
YANKEE CANDLE Serenity Stone 37 g
Discounted -25 %
4.09 €
5.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 11.05 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Sparkling Cinnamon 110g
New arrival
11.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Spiced Pumpkin 37g
5.42 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 14.65 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Glistening Leaves 368 g
24.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 6.77 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Slow Bloom 368 g
24.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh and wood scent, - 6.77 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Serenity Stone 368 g
20.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 5.68 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Lavender Bliss 368 g
24.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 6.77 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Enchanted Orchard 368 g
Discounted -4 %
20.90 €
21.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 5.68 €/100 g
YANKEE CANDLE Slow Bloom 37 g
4.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh and wood scent, - 11.05 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Midsummer's Night 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Autumn Daydream 110g
New arrival
11.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Cinnamon Stick 122 g
New arrival
9 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - sweet and cinnamon scent, - 7.38 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Soft Blanket 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Bayside Cedar 110g
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Balsam & Cedar Fireside 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Summit Stargazing 368 g
30.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 8.40 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Snow Kissed Pine 110 g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 10.82 €/100 g