Teacher Gifts
Teacher Gifts – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 1,990
Nobilis Tilia Children's tea for peaceful sleep
4.63 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Tea - a helper in putting babies to sleep, balanced mixture of Czech herbs, chamomile flower and lavender, supplemented with lemon balm and thyme, lime blossom and aniseed, for...
Tea Garden - Sweet Home ® - fruit tea, 90 g
8.25 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - fruity, sprinkled, tea blend, German, weight 90 g, composition apple - 91.67 €/1 kg
Tea garden Rooibos green 90 g
8.25 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose, single species, south African, weight 90 g - 91.67 €/1 kg
Tea Garden Turkish Tea Cayeli - black tea, 90g
8.25 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose-leaf, tea blend, Turkish, weight 90 g - 91.67 €/1 kg
Tea Garden Iran TGFOP Lahijan - black tea, 90g
8.25 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Iranian, weight 90 g - 91.67 €/1 kg
Tea Garden Vietnam OP Ho Chi Black - black tea, 90g
8.25 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Vietnamese, weight 90 g - 91.67 €/1 kg
Tea Garden Ceylon Orange Pekoe - black tea, 90g
8.25 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Sri Lankan, weight 90 g - 91.67 €/1 kg
JUKL Upper Respiratory Tract Herbal Tea 100g
5.41 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: elderflower, wild thyme and thyme - 54.10 €/1 kg
TET Tea Lord Grey 25 sachets
3.01 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single species, Indian, weight 50 g - 60.20 €/1 kg
Tea Garden English Breakfast Tea - black tea, 90g
8.25 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose-leaf, tea blend, Indian, weight 90 g - 91.67 €/1 kg
Jukl Birch leaf 50 g
2.62 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, powdered, the raw material used is birch with a positive impact on detoxification and the kidneys and urinary tract, single-species, weight 50 g - 52.40 €/1 kg
JUKL Liver Herbal Tea 100g
5.41 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: chicory, caraway and dandelion - 54.10 €/1 kg
Tea Garden - Tropical Night - green flavored tea, 90 g
8.25 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Green, sprinkled, tea blend, German, weight 90 g, composition apple - 91.67 €/1 kg
Tea Garden - Tuareg special ® - green flavored tea, 90 g
8.25 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, loose-leaf, tea blend, German, weight 90 g - 91.67 €/1 kg
Tea garden Honeybush red 90 g
8.25 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - red, loose, South African, weight 90 g - 91.67 €/1 kg
Tea Garden Nepal FTGFOPI Maloom - black tea, 80g
8.25 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single-species, Nepalese, weight 80 g - 103.13 €/1 kg
Pangea Tea black loose tea Living dead 50g
3.27 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea black powdered, weight of contents 50g, in a three-layer bag with Al foil to preserve freshness - 65.40 €/1 kg
JUKL Yeast Herbal Tea 100g
5.41 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: horsetail, yarrow and agrimony - 54.10 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Star of Africa 90 g
8.25 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, sprinkled, tea blend, South African, weight 90 g, composition of cinnamon - 91.67 €/1 kg
JUKL Pancreas Herbal Tea 100g
5.41 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: hops, pot marigold and yarrow - 54.10 €/1 kg
Tea Garden Mate Carnival 90 g
8.25 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Brazilian, weight 90 g, composition of holly, Chocolate, grunts, cocoa and sunflower - 91.67 €/1 kg
In the category Teacher Gifts on Alza.sk, we currently have a total of 1990 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Dárky pro učitele
Für den Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte
Geschenke für Lehrer
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Geschenke für Lehrer
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tanár ajándékok