Functional Beverages
Functional Beverages – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 39
Tea Garden Mate Carnival 90 g
8.21 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Brazilian, weight 90 g, composition of holly, Chocolate, grunts, cocoa and sunflower - 91.22 €/1 kg
Tea Garden Mate La Traviata 90 g
8.21 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Brazilian, weight 90 g, composition of holly, strawberry and rhubarb - 91.22 €/1 kg
Tea Garden Mate La Traviata 500 g
43.39 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Brazilian, weight 500 g, composition of holly, strawberry and rhubarb - 86.78 €/1 kg
Tea Garden Mate Carnival 500 g
43.39 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Brazilian, weight 500 g, composition of holly, Chocolate, grunts, cocoa and sunflower - 86.78 €/1 kg
In the category Functional Beverages on Alza.sk, we currently have a total of 39 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Funkční nápoje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Egészséges italok