Cheap fruits in Chocolate & Yogurt
On this page you will find fruits in Chocolate & Yogurt at the lowest prices, more so all fruits in Chocolate & Yogurt ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Bery Jones Banana jelly in milk chocolate 250g marked at 5.99 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 46
Bery Jones Banana jelly in milk chocolate 250g
Great price
5.99 €
23.96 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate with cocoa content 31 %
Powerlogy Dark Chocolate Quinoa Bites 100 g
Discounted -10 %
6.09 €
6.79 €
60.90 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - coconut in chocolate, 100 g - 60.90 €/1 kg
Powerlogy Dark Chocolate Cranberries 100 g
6.69 €
66.90 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - cranberries in chocolate, 100 g - 66.90 €/1 kg
Powerlogy Dark Chocolate Almonds 100 g
6.69 €
66.90 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond in chocolate, 100 g - 66.90 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Cashew 250g
Great price
6.79 €
27.16 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - combination of sweet milk chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of at least 25% and buttery cashew nuts, made from carefully selected ingredients, a great...
Bery Jones Orange peel in dark chocolate 250g
Great price
6.99 €
27.96 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate with cocoa content 54 %
Bery Jones Milk Chocolate Peanuts 500g
Great price
6.99 €
13.98 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - delicious combination of milk chocolate (31%) with a minimum cocoa solids content of 25% and roasted peanuts, quick energy for on the go, at work or at school, can be used...
Bery Jones Almonds in Strawberry Yogurt in a 150g Tub
Great price
7.49 €
49.93 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - a combination of almonds and strawberry yogurt, stored in an elegant cup with a kraft label and a tender message of "I love you," perfectly balanced taste, pleases...
Mixit Crunchy chocolate covered bananas and strawberries 150g
7.59 €
50.60 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit -, 150 g - 50.60 €/1 kg
Bery Jones Almonds in yoghurt 500g
Great price
7.99 €
15.98 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond in yoghurt, 500 g - 15.98 €/1 kg
Bery Jones Milk chocolate and cinnamon almonds 250g
Great price
7.99 €
31.96 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - harmonious combination of crunchy almonds, delicate milk chocolate (77%) with a minimum cocoa solids content of 25%, and fragrant cinnamon. Ideal as a snack or gift, it goes...
Bery Jones Almond Coconut 250g
Great price
7.99 €
31.96 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almonds coated first in coconut, then in white chocolate (40%) and finally in milk chocolate (39%) with a cocoa solids content of at least 30%, a delicious combination of...
Bery Jones Corn in Milk Chocolate 500g
Great price
7.99 €
15.98 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Corn - roasted and salted corn in milk chocolate, packing 500g in resealable packaging - 15.98 €/1 kg
Bery Jones Salted Caramel Almond 250g
Great price
7.99 €
31.96 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond in chocolate, 250 g - 31.96 €/1 kg
Allnature Dark Chocolate Covered Almonds 500 g
Great price
8.59 €
17.18 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond in chocolate, 500 g - 17.18 €/1 kg
Bery Jones Cashews in yoghurt 500g
Great price
8.99 €
17.98 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - cashew in yoghurt, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Freeze-dried strawberries in milk chocolate 250g
Great price
8.99 €
35.96 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit - freeze-dried strawberries full of flavour and aroma, coated in a thick layer of smooth milk chocolate (88%) with a cocoa solids content of at least 30%, a...
Bery Jones Almonds in Strawberry Yoghurt 200g
Great price
8.99 €
44.95 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - An original recipe of almonds in strawberry yoghurt, a perfectly balanced flavour of roasted fine almonds and slightly tangy yoghurt, containing a whole range of minerals...
GRIZLY Milk chocolate covered almonds with cinnamon 500 g
9.09 €
18.18 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond roasted and in chocolate, 500 g - 18.18 €/1 kg
BIG BOY Dark chocolate covered cherries 190g by @kamilasikl
9.39 €
49.42 €/kg
Currently Unavailable
Dried Fruit - sour cherries in chocolate, 190 g - 49.42 €/1 kg
Bery Jones Lyophilised strawberries in dark chocolate 250g
Great price
9.49 €
37.96 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit - intense and balanced combination of flavours, freeze-dried strawberries retain their colour, taste and nutritional values, thick layer of dark chocolate (88%)...
Bery Jones White Chocolate Zabaione Almonds with eggnog flavour 250g
Great price
9.49 €
37.96 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almond kernels coated in white chocolate with egg liqueur flavour (76%), perfect with coffee, as a dessert, or as an original gift, ideal for special occasions and...
Bery Jones Freeze-dried Raspberries in White Chocolate 200g
Great price
9.79 €
48.95 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit - freeze-dried raspberries full of flavor and aroma, coated in white chocolate, made in the Czech Republic, practical resealable packaging - 48.95 €/1 kg
Bery Jones Freeze-dried raspberries in milk chocolate 250g
Great price
9.79 €
39.16 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit - freeze-dried raspberries full of flavour and aroma, coated in a thick layer of smooth milk chocolate (88%) with a cocoa solids content of at least 25%, a...
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Plody v čokoládě a jogurtu
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Mogyorófélék csokoládéban és joghurtban