Cheap dates
On this page you will find dates at the lowest prices, more so all dates ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is True Dates Cinnamon roll flavoured dates 100 g marked at 2.31 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 10
True Dates Cinnamon roll flavoured dates 100 g
New arrival
2.31 €
23.10 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 100 g - 23.10 €/1 kg
True Dates Dates with popcorn flavour 100 g
New arrival
2.31 €
23.10 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 100 g - 23.10 €/1 kg
True Dates Pistachio flavoured dates 100 g
2.31 €
23.10 €/kg
Currently Unavailable
Dried Fruit - dates, 100 g - 23.10 €/1 kg
GRIZLY Dried dates 1000 g
3.99 €
3.99 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 1000 g - 3.99 €/1 kg
Bombus Raw Energy Date Paste 1 kg
4.29 €
4.29 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 1000 g - 4.29 €/1 kg
Bery Jones Dates Deglet Nour BIO 500g
Great price
6.49 €
12.98 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 500 g - 12.98 €/1 kg
Bery Jones Dried Dates Deglet Nour 1kg
Great price
8.49 €
8.49 €/kg
In stock > 5 pcs
Dried Fruit - dates, 1000 g - 8.49 €/1 kg
Bery Jones Dried Dates Deglet Nour 1kg
Great price
8.99 €
8.99 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 1000 g - 8.99 €/1 kg
Bery Jones Dried Dates Medjoul jumbo 1kg
Great price
16.90 €
16.90 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - dates, 1000 g - 16.90 €/1 kg
GRIZLY Dates Medjool with stone 1000 g
17.36 €
17.36 €/kg
Currently Unavailable
Dried Fruit - dates, 1000 g - 17.36 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Sušené datle
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Aszalt datolya