Camping Gear
Camping Gear – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 3,331
Trek'n eat Tender chicken with creamy vegetables and rice 1000+ kcal
17.59 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1763 kJ, weight 240g - 73.29 €/1 kg
Trek'n eat Vanilla flavoured milk rice
6.03 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1733 kJ, weight 100g - 60.30 €/1 kg
Trek'n eat Gourmet meat pan for backpackers
13.85 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1331 kJ, weight 170g - 81.47 €/1 kg
Pantone Tritan 0.5L Pride
28.01 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Drinking Bottle - tritan, volume: 0,5l
Bauer Straw Top Water Bottle 0,95 l
12.02 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Drinking Bottle - plastic, volume: 0,95l
Trek'n Eat Colourful risotto Balkan style
13.24 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1537 kJ, weight 190g - 69.68 €/1 kg
RidgeMonkey ThermoMug DLX Brew Set Green
15.74 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Mug -, 400ml, colour, 4 pc(s) in pack - 3.94 €/1 pc(s)
Stainless-steel Thermo Bottle Diabolo - Marvel, 580ml
20.74 €
In stock 3 pcs at the supplier's
Drinking Bottle - stainless steel, volume: 0,58l
Trek'n Eat Protein porridge
9.77 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
MRE - Meal Ready To Eat, breakfast, energy value per 100 g: 1624 kJ, weight 150g - 65.13 €/1 kg
Runto Aqua-go 630 ml, Grey
11.18 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Drinking Bottle - plastic, volume: 0,63l
EQUA Bottom Silicone Protectors for 550ml Bottles – Black
2.87 €
In stock 3 pcs at the supplier's
Spare Part Lower protective silicones
Winnwell Hockey Bottle 650 ml with leakproof lid with logo
3.74 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Drinking Bottle - plastic, volume: 0,65l
Sea to summit Frontier Ultralight Spork
9.51 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Camping Cutlery Aluminium cutlery - spork
Trek'n eat Fluffy chocolate mousse
8.03 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
MRE - Meal Ready To Eat, dessert, energy value per 100 g: 1717 kJ, weight 100g - 80.30 €/1 kg
Sir Joseph Rimo III 850 dark grey 190
Amazing Deal
316.86 €
Save 243.04 €
In stock 1 pcs at the supplier's
Sleeping Bag - mummies, winter, unisex, feather filling, Comfort temperature -4.9 °C, limit temperature -11.6 °C, maximum body height 190 cm, length of packed sleeping bag 32 cm,...
EQUA Upper Protective Silicone for 550ml Bottles – Black
2.87 €
In stock 5 pcs at the supplier's
Spare Part Upper protective silicones
BERLINGERHAUS stainless steel 18/10 Emerald Collection 0,72 l
Discounted -19 %
28.17 €
34.98 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Drinking Bottle - stainless steel, volume: 0,72l
Sea to summit Frontier Ultralight Two Pot Cook Set - 14 pcs
Great price
164.41 €
Save 13.70 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Camping Utensils -
Lion Sabatier International 021880 Carry Case for Knives and Utensils
100.10 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Organiser - carry bag for knives and kitchen utensils, can be worn over the shoulder or carried by hand, multiple storage compartments, 12 slots, material: nylon, dimensions 52 ×...
Intertan SA Tessera Round palm leaf plates Teddy Bear 25 cm, 4 pcs
6.64 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Plate shallow, material: wood, atypical, suitable for microwave ovens, plate diameter: 25cm, colour: brown
Trek'n eat Emergency Food Carrot cubes 400 g
19.98 €
In stock 2 pcs at the supplier's
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1147 kJ, weight 400g - 49.95 €/1 kg
Trek'n eat Emergency Food Couscous 700 g
15.85 €
In stock 5 pcs at the supplier's
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1428 kJ, weight 700g - 22.64 €/1 kg
Trek'n Eat All Day Food Pack Type 1
48.71 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - all-day tactical ration of food and drinks, freeze-dried food, shelf life 5 years
In the category Camping Gear on Alza.sk, we currently have a total of 3331 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Vybavení na kempování
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Kemping felszerelés