Best sellers, best chia Seeds
We also think that you deserve the best. That’s why on this page, we ranked chia Seeds from the most sold to the least sold. You have 4 products to choose from. Customers have the most interest in Bery Jones Chia Seeds 1kg, which you can buy for 6.99 € incl. VAT. If you’re intrested in chia Seeds in terms of the highest reviews, then look at the chia Seeds reviews and tests category.
All from 4
Bery Jones Chia Seeds 1kg
Great price
6.99 €
6.99 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - chia, - 6.99 €/1 kg
Bery Jones Seed Mix 500 g
Great price
4.49 €
8.98 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - - 8.98 €/1 kg
GRIZLY Chia seeds 500 g
4.49 €
8.98 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - chia, - 8.98 €/1 kg
Allnature Chia seeds 1000 g
Amazing Deal
6.79 €
Save 0.90 €
6.79 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - chia, - 6.79 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Chia semínka
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Chia magok