Refresh the page

Questions and answers: Siguro AC-A160W Cool 7

This page contains frequently asked questions about Siguro AC-A160W Cool 7. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about Siguro AC-A160W Cool 7. They will be answered by our specialists.
Siguro AC-A160W Cool 7 - Portable Air Conditioner
Siguro AC-A160W Cool 7
On the way 1 pcs
299 €
Add to Cart
Accessories Help and manuals 33 Reviews 103
Dobrý den, mám s klimatizací menší problém. Její "smart" funkce a integrace do aplikace Tuya/Smart Life je poněkud velkým zklamáním. Klimatizace sice s aplikací jakžtakž kamarádi, ale kompatibilita s hlasovými asistenty jako Google Home/Alexa/SmartThings zdánlivě absolutně chybí. Google i po přímém spárování nevidí v Tuya aplikaci/na Tuya účtu žádná kompatibilní zařízení, ve SmartThings se děje to samé. V diskuzi ale jeden z Alza Expertů tvrdil, že by klimatizace asistenty podporovat měla. Dělám něco špatně, nebo je opravdu trochu méně "smart", než se na první pohled zdálo? Předem mockrát děkuji za odpověď, Daniel K. (Omlouvám se za formátování)
Mam klimatizaci rok, ted jsem ji vytahla na sezonu a temer nechladi, spis jen fouka. Je tam nejake medium, co se musi doplnovat nebo tak neco? Diky
Dobrý den, dá se dokoupit zátka vypouštěcího otvoru? Díky za odpověď.
Bohužel se mi do současné doby nepodařilo klimatizaci spojit s Google home, ať už přes nativní appku tuya nebo přes smart life nebo přes smart things. Nikde klimatizaci Google home nevidí.
Kolik je prumer roury,ktera se vystrkuje ven? Moc dekuji
Dobrý den, to že má klimatizace aplikaci, znamená že ji mohu zapnout i když nebudu poblíž?
Proč mi nefunguje na klimatizaci mod na odvlchčovaní? Klima se okamzite vypne.
Je nutné mít připojenou odvodovou rouru do okna i když je zapnutý jen režim vysoušení? V návodu informace není. Díky
Musím používat odvod do okna? Bude mít dobrý chladící účinek když to nechám bez odvodu jen uprostřed místnosti?
Dobrý den, mám tuto klimatizaci již nějakou dobu a po změření reálné spotřeby (při využití wattmetru Elektrobock EMF-1) jsem zjistil, že klimatizace má namísto uváděné spotřeby kolem 1kWh spíše 1,5 - 1,6kWh bez ohledu na to, jestli jede na nízkou nebo vysokou rychlost ventilátoru, při nastavené teplotě na 16°. Chtěl jsem se zeptat, jestli je to normální, nebo bych mohl mít vadný kus. Děkuji.

Try our cookies

Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, use cookies and other data to ensure the proper functioning of the website and, with your consent, also, among other things, to personalize advertising and the content of our websites. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.

More information
I understand Detailed settings Reject everything
P-DC1-WEB23