Cheap pellets for Small Pets
On this page you will find pellets for Small Pets at the lowest prices, more so all pellets for Small Pets ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Trixie Fresh´n´Easy granulated bedding 1 l 400 g marked at 2.19 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 57
ProBioBED CLASSIC 550l Sterile dust-free bedding
15.40 €
1.03 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Litter - shavings, designed for hedgehog, chinchillas, rabbit, hamster and guinea pig, made of wood, weight: 15kg, volume: 550l, Dust-Free, coarse and also suitable for small...
ProBioBED PLUS 550l - Protective probiotic bedding
17.49 €
1.17 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Litter - shavings, designed for chinchillas, rabbit, hamster, guinea pig and mouse, made of wood, weight: 15kg, volume: 550l, Dust-Free and also suitable for small animals -...
Wool Limara woody 3 kg + memory game
19.90 €
6.63 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Litter - woody, designed for rabbit and hamster, made of wood, weight: 3kg, volume: 52l, also suitable for small animals - 6.63 €/1 kg
Kaytee clean&cozy natural bedding 49,2 l
20.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Litter - shavings, designed for rabbit, guinea pig and mouse, made of paper, volume: 49,2l, highly absorbent
Kaytee clean&cozy bedding 49,2 l
20.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Litter - shavings, designed for rabbit, hamster, guinea pig and mouse, made of paper, volume: 49,2l, Dust-Free and highly absorbent
Asan Pet Pure 42 l
21.90 €
2.74 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Litter - pellets, designed for hedgehog, chinchillas, rabbit, guinea pig, mouse, rat, degu, dwarf rabbit, ferret, squirrel and chipmunk, weight: 8kg, volume: 42l, soft and...
Asan Pet Aloe 42 l
Great price
22.90 €
2.86 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Litter - pellets, designed for hedgehog, rabbit, guinea pig, mouse, rat, degu, dwarf rabbit, ferret, squirrel and chipmunk, weight: 8kg, volume: 42l, soft and odour-absorbing -...
Asan Pet Silver 42 l
23.49 €
2.94 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Litter - shavings, designed for chinchillas, rabbit, guinea pig, mouse, rat, degu, gerbil and dwarf rabbit, made of paper, weight: 8kg, volume: 42l, Dust-Free, odour-absorbing and...
Limara Wooden bedding 40 l/19 kg
28.27 €
1.49 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Litter - pellets, designed for rabbit, guinea pig and dwarf rabbit, made of wood, weight: 19kg, volume: 40l, odour-absorbing, also suitable for small animals and highly absorbent...
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Pelety podestýlka pro malá zvířata
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Fapellet alom