LG Z series 14Z950-GT54K
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Display
Display size 14 "
Processor
Processor frequency 2.2 GHz (2,200 MHz)
Cache processor 3 MB
Memory
Memory frequency 1,600 MHz (1.6 GHz)
Operating system
Operating system Windows 8.1
Hard drive
Weight
Weight 0.98 kg
Dimensions
Width 324 mm
Depth 225 mm