LG U series 14U530-PT4PK
Show alternatives
Product accessories
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Display
Display size 14 "
Processor
Processor frequency 1.7 GHz (1,700 MHz)
Cache processor 3 MB
Memory
Memory frequency 1,600 MHz (1.6 GHz)
Operating system
Operating system Windows 8.1
Hard drive
Drive interfaces Serial ATA III
Weight
Weight 1.6 kg
Dimensions
Width 333 mm
Depth 228 mm