Drugstore URIAGE
Drugstore URIAGE – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 163
URIAGE Age Lift Smoothing Eye Care 15 ml
26.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 179.33 €/100 ml
Uriage Bébé 1st Cleansing Oil 500 ml
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Oil - for children, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and nourishing, suitable for dry skin, dermo, 500 ml...
URIAGE Bébé 1st Thermal Water Spray 150 ml
8.59 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Lotion for cleansing or final cleansing of the face, ideal for skin type: sensitive - 5.73 €/100 ml
URIAGE Thermal Micellar Water Sensitive Skin 500 ml
16.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water -, removes make-up and cleanses - 3.38 €/100 ml
URIAGE Hyseac New Skin Serum Anti-Blemish Booster 30 ml
24.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 83 €/100 ml
URIAGE Age Lift Filler Instant Filler Care 30 ml
Discounted -3 %
26.90 €
27.90 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 89.67 €/100 ml
URIAGE Age Lift Firming Smoothing Day Fluid 40 ml
Great price
25.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Fluid - immediate brightening and skin tone unifying effect - 64.75 €/100 ml
URIAGE Make-up Removing Oil 100 ml
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Remover - for the eye area 2-in-1, removes waterproof make-up, can be used not only for general make-up removal, but also for removing make-up from the eye area -...
URIAGE Roséliane Dermo-Cleansing Fluid 250 ml
15.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel - for women, suitable for sensitive skin - 6.36 €/100 ml
URIAGE Thermal Micellar Water with Cranberry extract 100 ml
Great price
7.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water -, removes make-up and cleanses - 7.69 €/100 ml
URIAGE Hyséac Exfoliating Mask 100 ml
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Scrub - for oily and combination skin, brightening and cleansing, volume 100 ml - 11.90 €/100 ml
URIAGE Eau Thermale Water Jelly 40 ml
Amazing Deal
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Gel - moisturising, dermo, daily and night, with a volume of 40ml, for oily, normal, mixed, dry and mature skin type(s) - 32.25 €/100 ml
URIAGE Bariéderm-Cica Protecting Lip Balm 15 ml
9.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm regenerating,
URIAGE Eau Thermale Water Hand Cream 50 ml
6.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hand Cream - universal use for anybody, for dry skin, moisturising, hypoallergenic, protective, nourishing, softening and soothing, dermo, active ingredients include shea butter,...
URIAGE Eau Thermal Spray 300 ml
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Lotion for cleansing or final cleansing of the face, ideal for skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature - 3.63 €/100 ml
URIAGE Bébé 1st Mineral Cream SPF 50+ 50 ml
Great price
15.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 50 ml volume - 31.80 €/100 ml
URIAGE Cleansing Cream 500 ml
11.09 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Cream - dermo, with a volume of 500ml, for oily, normal, mixed, dry and mature skin type(s) - 2.22 €/100 ml
URIAGE Eau Thermale Silky Body Lotion 200 ml
Discounted -16 %
9.89 €
11.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, dermo, for oily, normal, combination, dry and mature skin, 200 ml volume - 4.95 €/100 ml
URIAGE Thermal Micellar Water with Apple Extract 500 ml
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Micellar Water -, removes make-up and cleanses - 2.58 €/100 ml
URIAGE Make-up Removing Milk 250 ml
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Milk - for sensitive skin, removes dirt and make-up from the face and eyes, ultra-fine texture, hydrates, softens, hypoallergenic, non-comedogenic, volume 250 ml -...
URIAGE Hyséac Fluide SPF50+ 50 ml
15.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Fluid - immediate brightening and skin tone unifying effect - 31.80 €/100 ml
URIAGE Eau Thermale Silky Body Lotion 500 ml
15.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, dermo, for oily, normal, combination, dry and mature skin, contains shea butter and hyaluronic acid, 500 ml volume - 3.18 €/100 ml
URIAGE Age Absolu Collagen Booster Micro-Redensifying Serum 30 ml
43.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 146.33 €/100 ml
URIAGE Hyseac SOS Drying Gel 15 ml
10.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Gel - moisturising and soothing, dermo, daily, with a volume of 15ml - 72.67 €/100 ml