Teas Čajová zahrada
Teas Čajová zahrada – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 628
Tea Garden Georgia OP - black tea, 500g
43.47 €
86.94 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Georgian, weight 500 g - 86.94 €/1 kg
Tea Garden English Breakfast Tea - black tea, 500g
43.47 €
86.94 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose-leaf, tea blend, Indian, weight 500 g - 86.94 €/1 kg
Tea Garden Ceylon Kandy 80g - black tea
8.22 €
102.75 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 102.75 €/1 kg
Tea Garden Ceylon Uva OPI Dyraaba - black tea, 80g
8.22 €
102.75 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Sri Lankan, weight 80 g - 102.75 €/1 kg
Tea Garden Ceylon OPI Shawlands - black tea, 80g
8.22 €
102.75 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Sri Lankan, weight 80 g - 102.75 €/1 kg
Tea Garden Ceylon OPI Shawlands - black tea, 500g
43.47 €
86.94 €/kg
In stock 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Sri Lankan, weight 500 g - 86.94 €/1 kg
Tea Garden Ceylon Uva OPI Dyraaba - black tea, 500g
43.47 €
86.94 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Sri Lankan, weight 500 g - 86.94 €/1 kg
Tea Garden Ceylon Uva OPI Ceciliyan - black tea, 500g
43.47 €
86.94 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Sri Lankan, weight 500 g - 86.94 €/1 kg
Tea Garden Ceylon OPI Pettiagalla - black tea, 90g
8.22 €
91.33 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Sri Lankan, weight 90 g - 91.33 €/1 kg
Tea Garden Ceylon Orange Pekoe - black tea, 500g
43.47 €
86.94 €/kg
In stock 2 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Sri Lankan, weight 500 g - 86.94 €/1 kg
Tea Garden Ceylon Orange Pekoe - black tea, 1000g
82.64 €
82.64 €/kg
In stock 1 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Sri Lankan, weight 1000 g - 82.64 €/1 kg
Tea Garden Ceylon OPI Pettiagalla - black tea, 1000g
82.64 €
82.64 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Sri Lankan, weight 1000 g - 82.64 €/1 kg
Tea Garden Ceylon OPI Pettiagalla - black tea, 500g
43.47 €
86.94 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Sri Lankan, weight 500 g - 86.94 €/1 kg
Tea Garden - Tanzania Luponde - green tea, 500 g
43.47 €
86.94 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single varietal, Tanzanian, weight 500 g - 86.94 €/1 kg
Tea Garden - China Yin Xiang & Green Buddha Green Tea, 500 g
58.70 €
117.40 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - green, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 500 g - 117.40 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Gentleman 500 g
43.47 €
86.94 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, sprinkled, tea blend, South African, weight 500 g, composition cloves and cinnamon - 86.94 €/1 kg
Tea garden Mothersweet
Discounted -17 %
3.87 €
4.69 €
77.40 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, single-species, Czech, weight 50 g, composition of motherwort - 77.40 €/1 kg
Tea garden - Stainless steel tea strainer Duo Ornament Madrid
12.03 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea Strainer - made of stainless steel, with drip tray, height: 6,7 cm, width: 11,7 cm
Tea Garden - Bamboo strainer Duo
2.88 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea Strainer - made of bamboo, height: 7 cm, width: 13,5 cm
Tea Garden - Glass teapot Little Lounge 600 ml
37.43 €
In stock 3 pcs at the supplier's
Tea Kettle - capacity: 0,6 l, glass, sieve, dishwasher safe
Tea Garden - Japanese cast iron teapot Macau gold 900 ml with saucer
112.37 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Tea Kettle - capacity: 0,9 l, cast iron, sieve
Tea Garden - Japanese cast iron teapot Manami gold 1200 ml with saucer
124.87 €
In stock 1 pcs at the supplier's
Tea Kettle - capacity: 1,2 l, cast iron, sieve