Teas Čajová zahrada
Teas Čajová zahrada – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 624
Tea Garden Rooibos Peach & Apricot 90 g
8.21 €
91.22 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 90 g - 91.22 €/1 kg
Tea Garden Caramel - black flavored tea, 90g
8.21 €
91.22 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single-grain, German, weight 90 g - 91.22 €/1 kg
Tea Garden - Night Wish - green flavoured tea, 90 g
8.21 €
91.22 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, loose-leaf, tea blend, German, weight 90 g - 91.22 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Rum Punch 90 g
8.21 €
91.22 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 90 g - 91.22 €/1 kg
Tea Garden Imperial Tea 50 g
8.64 €
172.80 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - white, sprinkled, tea blend, German, weight 50 g, composition of the mullein - 172.80 €/1 kg
Tea Garden Ceylon UVA OP 80g - black tea
8.21 €
102.63 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Sri Lankan, weight 80 g - 102.63 €/1 kg
Tea Garden - Gingerbread Cottage ® - fruit tea, 90 g
8.21 €
91.22 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - fruity, sprinkled, tea blend, German, weight 90 g, composition of hibiscus and cinnamon - 91.22 €/1 kg
Tea garden Bad weather
3.87 €
77.40 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, German, weight 50 g, anise composition, elderflower, plantain, Mint, lemon balm and calendula - 77.40 €/1 kg
Tea Garden Quiet Poetry
3.87 €
77.40 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, German, weight 50 g, composition licorice and lemon balm - 77.40 €/1 kg
Tea Garden - Caress for the Soul ® - fruit tea, 500 g
43.39 €
86.78 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - fruity, sprinkled, tea blend, German, weight 500 g, composition hibiscus and apple - 86.78 €/1 kg
Tea Garden - Japan Tamaryokucha Gokase - green tea, 500 g
149.79 €
299.58 €/kg
In stock 5 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single-species, Japanese, weight 500 g - 299.58 €/1 kg
Tea Garden - Japan Bancha - green tea, 500 g
58.58 €
117.16 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single-species, Japanese, weight 500 g - 117.16 €/1 kg
Tea Garden - Marcela Košanová & Faithful and Passionate Husband 100 g
8.64 €
86.40 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, German, weight 100 g, composition apple - 86.40 €/1 kg
Tea Garden Desert Flower, fruit tea 500 g
43.39 €
86.78 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - fruity, sprinkled, tea blend, German, weight 500 g, composition of hibiscus - 86.78 €/1 kg
Tea Garden - Fragrant Bakery - fruit tea, 500 g
43.39 €
86.78 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - fruity, sprinkled, tea blend, German, weight 500 g, composition of hibiscus and cinnamon - 86.78 €/1 kg
Tea garden Lapacho yellow - pure quality 500 g
43.39 €
86.78 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 86.78 €/1 kg
Tea Garden Vietnam Oolong Kim Tuyem Red 500 g
95.50 €
191 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - green and oolong, loose, single varietal, Vietnamese, weight 500 g - 191 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Coconut & Cream 500 g
43.39 €
86.78 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 500 g - 86.78 €/1 kg
Tea Garden Puerh Tea Queen Margareta 500 g
43.39 €
86.78 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 500 g - 86.78 €/1 kg
Tea Garden Sweet Orange - black flavored tea, 90g
8.21 €
91.22 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose-leaf, tea blend, German, weight 90 g - 91.22 €/1 kg
Tea Garden - Ginseng & Lemon - green flavored tea, 500 g
43.39 €
86.78 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - green, loose-leaf, tea blend, German, weight 500 g - 86.78 €/1 kg
Tea Garden - Nepal Guranse Blatt Green - green tea, 500 g
58.58 €
117.16 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single-species, Nepalese, weight 500 g - 117.16 €/1 kg
Tea Garden - Marcela Košanová & I awaken a new love 100 g
8.64 €
86.40 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, German, weight 100 g - 86.40 €/1 kg
Tea Garden - Marcela Košanová & Generous Gentleman 100 g
8.64 €
86.40 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose-leaf, tea blend, German, weight 100 g - 86.40 €/1 kg