Teas - Digestion Jukl
Teas - Digestion Jukl – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 77
JUKL Spoonful 50 g
3.58 €
71.60 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is spoonwort with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
JUKL Mochna silver marigold 50 g
2.49 €
49.80 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is a moss with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g, volume...
JUKL Pyrrhus root 50 g
2.49 €
49.80 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is spearmint with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
JUKL Mochna marigold 50 g
4.27 €
85.40 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is a moss with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g, volume...
JUKL Trubkovec 50 g
2.93 €
58.60 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is trumpet grass with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
Yucca Benedict, 50 g
2.93 €
58.60 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose, single-species, weight 50 g - 58.60 €/1 kg
JUKL Cornflower 50 g
4.19 €
83.80 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is sloe with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g, volume 50...
JUKL Ground Honey Marigold 50 g
2.62 €
52.40 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is an earthy smoke with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50...
JUKL Kakost nasturtium 50 g
3.01 €
100.33 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is kakost with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g, volume...
JUKL White willow herb 50 g
2.49 €
49.80 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is white willow with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g,...
JUKL Hemp marigold 50 g
2.49 €
83 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is cannabis with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g,...
JUKL Pansy flowering marigold 50 g
2.70 €
54 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is pansy with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 50 g, volume...
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Čaje - Trávení a zažívání
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Emésztést segítő teák