Drugstore Showroom Bratislava - Nivy
This page includes all products from category Drugstore that are in stock in our store Showroom Bratislava - Nivy.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 1,367
FINISH Salt 4 kg
Amazing Deal
5.19 €
Save 0.60 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Salt regenerative, prevents limescale build-up, softens water - 1.30 €/1 kg
GILLETTE Fusion5, 8pcs
Amazing Deal
29.90 €
Save 6.05 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Blade Refill - men's, 5 blades, with moisturising strip, compatible with Gillette Fusion series - 3.74 €/1 pc(s)
PERWOLL Renew Black 4 l (80 washes)
17.40 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for black clothing, for regular washing, preserves colour intensity, 80 wash cycles, volume 4000 ml - 0.22 €/pcs - from 4.35 €/1 l
Vileda Ultramax TURBO Microfibre 2in1
38.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mop - flat with a wringer basket. With a pedal, no bending is required.
DUREX Intense Vibrations 1 pc
Amazing Deal
7.99 €
Save 1.40 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Vibrating Ring for prolonged erection and simultaneous stimulation of the partner
FINISH Shine&Dry Regular 800 ml
5.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Rinse Aid - for shine and protection of dishes - 6.36 €/1 l
TrueLife Care Q6
Great price
17.40 €
Save 1.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Thermometer - contactless on forehead, measurement speed 1s
PERSIL Expert Sensitive 4,5 l (100 washes)
21.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Gel - suitable for colour clothing, for sensitive skin, for regular washing, 100 wash cycles, volume 4500 ml - 0.22 €/pcs - from 4.82 €/1 l
LINTEO Satin white (40 pcs)
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 0.27 €/role - from 0 €/1 sheet
DUREX Classic 12pc
Great price
9.19 €
Save 0.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, latex, one kind, regular lubrication, - 0.77 €/1 pc(s)
FINISH PowerPowder powder lemon 1,2 kg
Amazing Deal
6.09 €
Save 8.40 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Detergent for everyday dishwashing cleanliness - 5.08 €/1 kg
Swiffer Duster Duster Set: 1 Handle + 4 Replacements
Amazing Deal
4.19 €
Save 0.60 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Duster - captures up to 3 times more dust, hair and lint than a traditional duster, 1× handle, 4× duster
LOVELA Baby Hypoallergenic Fabric Softener 2l (33 Washings)
6.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fabric Softener - fresh fragrance, 33 Washes washes, volume of 2000 ml - 0.20 €/washing - from 3.35 €/1 l
FINISH Freshener Lemon & Lime Easy Clip
Great price
3.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Freshener You can buy min. 2 pc - 0.06 €/1 Cycle
DUREX Sensual No Latex 3×20 pcs
51.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, latex Free, one kind, extra lubrication, - 0.87 €/1 pc(s)
TrueLife NannyCam R5
155.29 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Monitor - with image transmission (video), range 300 m, audio transfer via digital, temperature sensor, duplex transmission, low battery indicator, vox function, night vision,...
Rockit - Portable Stroller Rocker
43.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Pram Rocker automatic stroller swing, universal holder, swing control, automatic shut-off, waterproof
DOVE Original Creamy washing tablet 4 × 90 g
Amazing Deal
4.39 €
Save 1 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bar Soap - suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and softening, for everyday use, alcohol-free and pH neutral, weight 360 g...
DUREX Sensual XL 10 pcs
Great price
13.90 €
Save 1.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra large, latex, one kind, regular lubrication, - 1.39 €/1 pc(s)
FINISH 0% Dishwasher Gel 900 ml
Great price
9.19 €
Save 0.76 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dishwasher Gel - for perfect cleanliness and shine, 0,9 l - 10.21 €/1 l
DUREX Massage Gel 2in1 Ylang Ylang 200 ml
9.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 49.95 €/1 l
VILEDA Ultramax XL Turbo
54.85 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Mop - flat, size XL, for all hard floor types, with pedal-operated rotary system
DUCRAY Kelual DS Anti-Dandruff Shampoo 100 ml
Great price
15.90 €
Save 1.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for fine, damaged, dry, wavy, curly, weak and thinning hair, anti-dandruff, volume 100 ml, dermo - 15.90 €/100 ml
GILLETTE Fusion5 4 pcs
15.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Replacement Blade Refill - men's, 5 blades, with moisturising strip, compatible with Gillette Fusion series - 3.98 €/1 pc(s)