Glass Candles
Glass Candles – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 777
BISPOL Mulled Wine 500 g
Great price
8.09 €
1.62 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - sweet scent, - 1.62 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Shimmering Christmas Tree 368 g
30.90 €
8.40 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - wood scent, - 8.40 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Black Cherry 567 g
33.90 €
5.98 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - fruit scent, - 5.98 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Tumbler Woodland Weekend Memories 567 g
28.90 €
5.10 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - spicy and sweet scent, - 5.10 €/100 g
BISPOL Gingebread 500 g
7.49 €
1.50 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - spicy and sweet scent, - 1.50 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Vanilla Creme Brulée 567 g
32.90 €
5.80 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - vanilla scent, - 5.80 €/100 g
YANKEE CANDLE Lemon Lavender 122 g
13.90 €
11.39 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - fruit scent, - 11.39 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Warm Cashmere 567 g
31.90 €
5.63 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - fresh scent, - 5.63 €/100 g
YANKEE CANDLE Pink Cherry & Vanilla Sampler 37 g
4.50 €
12.16 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 12.16 €/100 g
CMP Set of Christmas scented candles 4 pcs
11.17 €
2.79 €/pc(s)
Currently Unavailable
Candle Set - 2.79 €/1 pc(s)
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Iced Berry Lemonade 567 g
33.90 €
5.98 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - fruit scent, - 5.98 €/100 g
YANKEE CANDLE Peppermint Pinwheels 411 g
21.90 €
5.33 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - spicy and sweet scent, - 5.33 €/100 g
CMP Scented candle Love 270 g
11.90 €
4.41 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 4.41 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Vanilla Bean Espresso 567 g
24.90 €
4.39 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - spicy scent, - 4.39 €/100 g
HARIBO Winter Fun 510 g
17.90 €
3.51 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - sweet scent, - 3.51 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Clean Cotton 567 g
27.90 €
4.92 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - fresh scent, - 4.92 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Pink Sands 567 g
27.90 €
4.92 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 4.92 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Pink Sands 368 g
21.90 €
5.95 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 5.95 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Vanilla Cupcake 567 g
23.35 €
4.12 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - sweet scent, - 4.12 €/100 g
CMP Set of scented candles in gift box 6 pcs
13.90 €
2.32 €/pc(s)
Currently Unavailable
Candle Set - Fragrant, sweet smell, glass container, set of 6 pieces, in a gift box, material paraffin - 2.32 €/1 pc(s)
JANZEN Skin 210 g
14.90 €
7.10 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral and fruit scent, - 7.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Smoked Vanilla & Cashmere 567 g
28.90 €
5.10 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - spicy scent, - 5.10 €/100 g
JANZEN Euphoria 280 g
16.90 €
6.04 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral, spicy and sweet scent, - 6.04 €/100 g
In the category Glass Candles on Alza.sk, we currently have a total of 777 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Svíčky ve skle
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Üveg gyertyák