Glass Candles
Glass Candles – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 777
CMP Advent calendar with scented candles III 24 pcs
39.90 €
3,325 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Advent Calendar - contains 24 surprise windows
YANKEE CANDLE Sweet Plum Sake 623g
20.39 €
3.27 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 3.27 €/100 g
ESSENTIAL PARFUMS Fig Infusion 270g
55.90 €
20.70 €/100 g
In stock 1 pcs
Candle - fresh, fruit and wood scent, - 20.70 €/100 g
DW Home Bourbon a dřevěný kouř 275 g
14.32 €
5.21 €/100 g
In stock 1 pcs at the supplier's
Candle - wood, spicy and vanilla scent, - 5.21 €/100 g
WOODWICK Ellipse Black Cherry 453,6 g
29.90 €
6.60 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - fruit scent, - 6.60 €/100 g
RITUALS The Ritual of Karma Scented Candle 290 g
37.90 €
13.07 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 13.07 €/100 g
RITUALS The Ritual of Sakura Scented Candle 290 g
30.82 €
10.63 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 10.63 €/100 g
WOODWICK Ellipse Vanilla & Sea Salt 453,6 g
24.90 €
5.50 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - fresh scent, - 5.50 €/100 g
YANKEE CANDLE Classic Large Black Coconut 623g
25.90 €
4.16 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - oriental and wood scent, - 4.16 €/100 g
WOODWICK Vanilla Bean 85 g
9.19 €
10.81 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - fresh and sweet scent, - 10.81 €/100 g
BISPOL Aura Maxi Antitobacco 500 g
8.39 €
1.68 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral scent, - 1.68 €/100 g
AIR WICK Vanilla candy 220 g
9.29 €
4.22 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas, sweet and vanilla scent, - 4.22 €/100 g
AIR WICK Apple and cinnamon 220 g
9.29 €
4.22 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - cinnamon scent, - 4.22 €/100 g
GLADE Gift set of candles 4x 70 g
12.90 €
3.23 €/pc(s)
Currently Unavailable
Candle Set - 3.23 €/1 pc(s)
BISPOL Aura Maxi Spa Garden 500g
8.29 €
1.66 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral, fresh and sweet scent, - 1.66 €/100 g
BISPOL Aura Maxi Apple-Cinnamon 500g
7.69 €
1.54 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas scent, - 1.54 €/100 g
WOODWICK Trilogy Blooming Orchard 609 g
Discounted -32 %
27.90 €
41.53 €
4.58 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral and fruit scent, - 4.58 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Big Apple Christmas 368 g
22.90 €
6.22 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - fruit scent, - 6.22 €/100 g
YANKEE CANDLE Black Cherry 122 g
12.90 €
10.57 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - fruit scent, - 10.57 €/100 g
LUMANTE Boat Apple Cinnamon 423 g
19.90 €
4.70 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - oriental scent, - 4.70 €/100 g
AIR WICK Red apple and cinnamon 105 g
5.59 €
5.32 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - festive / Christmas, fruit and cinnamon scent, - 5.32 €/100 g
RITUALS The Ritual of Ayurveda Scented Candle 290 g
26.90 €
9.28 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral and sweet scent, - 9.28 €/100 g
GLADE Aromatherapy Pure Happiness 170 g
9.99 €
1.92 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - floral, fruit and sweet scent, - 1.92 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Black Cherry 567 g
33.90 €
5.98 €/100 g
Currently Unavailable
Candle - fruit scent, - 5.98 €/100 g
In the category Glass Candles on Alza.sk, we currently have a total of 777 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Svíčky ve skle
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Üveg gyertyák