Furniture Cleaners HG
Furniture Cleaners HG – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 8
HG Sticker Remover 300 ml
8.15 €
27.17 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sticker Remover removes stickers, glue residue, adhesive tapes, asphalt patches, oil, grooves from rubber soles from almost all substrates - 27.17 €/1 l
HG coating without sanding (super degreaser) 1000 ml
8.59 €
8.59 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Degreasing Product super degreaser and cleaner, surface preparation for painting without sanding
HG furniture restorer for dark wood 250 ml
from
10.26 €
45.60 €/l
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Furniture Cleaner for dark wood furniture, high quality treatment product - from 45.60 €/1 l
HG Furniture Restorer for Light Woods 250ml
11.90 €
47.60 €/l
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Furniture Cleaner - removes white circles from water, stains, scratches, faded surfaces - 47.60 €/1 l
HG restorer and gray remover for wood 500 ml
5.49 €
10.98 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Furniture Cleaner - in sprays, removes grey and other dirt from teak garden furniture, mahogany or pine wood, can also be used for meratin, Reed, rattan or bamboo - 10.98 €/1 l
HG Intensive Garden Furniture Cleaner 500ml
5.40 €
10.80 €/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Furniture Cleaner - removes very stubborn dirt - 10.80 €/1 l
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Čisticí prostředky na nábytek
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Bútor tisztító