Drugstore sale - Drugstore
- The offer is valid from September 28th, 2026, to October 4th, 2026, and applies to selected products listed on this page.
All from 165
LENOR Fresh Air Sensitive 1,204 l (86 washes)
from
8.07 €
Currently Unavailable
Fabric Softener - characteristics: for allergy sufferers, preserves fabric softness, for routine maintenance and sensitive skin, fresh fragrance, 86 Washes washes, volume of...
ARIEL Fresh Air 2×3.15 l (140 washes)
31.90 €
Currently Unavailable
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, removes stains while washing, for regular washing, preserves fabric softness, 140 wash cycles, volume 6300 ml - 0.23 €/pcs -...
JAR Platinum Plus 30 Minute Miracle 180 pcs
59.90 €
Currently Unavailable
Dishwasher Tablets - combined, Jar Platinum Plus, 180 pc(s) in package - 0.33 €/1 pc(s)
JAR Platinum Plus 30 Minute Miracle 120 pcs
41.90 €
Currently Unavailable
Dishwasher Tablets - combined, Jar Platinum Plus, 120 pc(s) in package - 0.35 €/1 pc(s)
JAR Platinum Lemon 113 pcs
29.75 €
Currently Unavailable
Dishwasher Tablets - combined, Jar Platinum, 113 pc(s) in package - 0.26 €/1 pc(s)
JAR Platinum Plus Lemon 40 pcs
from
11.86 €
Currently Unavailable
Dishwasher Tablets - combined, Jar Platinum Plus, 40 pc(s) in package - from 0.37 €/1 pc(s)
ARIEL colour 4,995 l (111parties)
25.90 €
Currently Unavailable
Washing Gel - suitable for colour clothing, removes stains while washing, for regular washing, preserves colour intensity, 111 wash cycles, volume 4995 ml - 0.23 €/pcs -...
JAR Platinum Plus 30 Minute Miracle 74 pcs
from
23.13 €
Currently Unavailable
Dishwasher Tablets - combined, Jar Platinum Plus, 74 pc(s) in package - from 0.40 €/1 pc(s)
JAR Platinum Plus 30 Minute Miracle 45pcs
14.90 €
Currently Unavailable
Dishwasher Tablets - combined, Jar Platinum Plus, 45 pc(s) in package - 0.33 €/tableta - from 0.33 €/1 pc(s)
LENOR Lotus Flower & Diamond Figs 1,97 l (94 washes)
Amazing Deal
from
5.40 €
Save 3.36 €
Currently Unavailable
Fabric Softener - characteristics: preserves fabric softness, softens laundry and for routine maintenance, floral fragrance, made in Czech Republic, 94 Washes washes, volume...
LENOR Fresh Air Northern Solstice 700 ml (50 washes)
6.79 €
Currently Unavailable
Fabric Softener - characteristics: preserves fabric softness and for routine maintenance, fresh fragrance, 50 Washes washes, volume of 700 ml - 0.14 €/washing -...
LENOR Fresh Air Tropical Sunset 700 ml (50 washes)
6.79 €
Currently Unavailable
Fabric Softener - characteristics: preserves fabric softness and for routine maintenance, fruit fragrance, 50 Washes washes, volume of 700 ml - 0.14 €/washing -...
ARIEL Gold Orchid Clean 50 pcs
Great price
21.90 €
Save 1.49 €
Currently Unavailable
Washing Capsules all-purpose, for white and black, removes stains while washing, preserves fabric softness and for routine maintenance, 50 pc(s) in package - 0.44 €/praní -...
ARIEL Fresh Air 38 pcs
16.90 €
Currently Unavailable
Washing Capsules all-purpose, for colour and white, removes stains while washing, preserves fabric softness and for routine maintenance, 38 pc(s) in package - 0.44 €/1 pc(s)
LENOR Floral Bouquet 270 g (23 washes)
Discounted -16 %
7.03 €
8.39 €
Currently Unavailable
Laundry Scent Beads pour into your washing machine before washing and give your laundry an intense fragrance floral and fresh fragrance. - 0.31 €/washing - from 26.04 €/1 kg
ARIEL Mountain Spring 2,7 l (60 washes)
16.90 €
Currently Unavailable
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, removes stains while washing, for regular washing, 60 wash cycles, volume 2700 ml - 0.28 €/pcs - from 6.26 €/1 l
ARIEL Mountain Spring 3,15 l (70 washes)
18.90 €
Currently Unavailable
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, removes stains while washing, for regular washing, 70 wash cycles, volume 3150 ml - 0.27 €/pcs - from 6 €/1 l
ARIEL colour 2,7 l (60 washes)
16.90 €
Currently Unavailable
Washing Gel - suitable for colour clothing, removes stains while washing, for regular washing, preserves colour intensity, 60 wash cycles, volume 2700 ml - 0.28 €/pcs -...
ARIEL Gold Orchid Clean 38 pcs
15.90 €
Currently Unavailable
Washing Capsules all-purpose, for white and black, removes stains while washing, preserves fabric softness and for routine maintenance, 38 pc(s) in package - 0.42 €/praní -...
LENOR Spring Awakening 4 × 195 g + Gold Orchid & Vanilla 2 × 195 g (96 washes)
31.90 €
Currently Unavailable
Laundry Scent Beads pour into your washing machine before washing and give your laundry an intense fragrance floral fragrance. - 0.33 €/praní - from 27.26 €/1 kg
LENOR Unstoppables Scent Of Ariel 195 g (16 washes)
Amazing Deal
4.13 €
Currently Unavailable
Laundry Scent Beads pour into your washing machine before washing and give your laundry an intense fragrance fresh fragrance. - 0.26 €/washing - from 21.18 €/1 kg
ARIEL colour 3,465 kg (63 washes)
16.90 €
Currently Unavailable
Washing Powder - all-purpose, for colour, removes stains while washing, maintain colour intensity and for routine maintenance, from the Czech Republic, number of washes: 63...
ARIEL Sensitive 2,25 l (50 washes)
16.90 €
Currently Unavailable
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, removes stains while washing, for sensitive skin and allergy sufferers, for regular washing, 50 wash cycles, volume 2250 ml -...
ARIEL colour 3.15 l (70 washes)
18.90 €
Currently Unavailable
Washing Gel - suitable for colour clothing, removes stains while washing, for regular washing, preserves colour intensity, 70 wash cycles, volume 3150 ml - 0.27 €/pcs -...