Cosmetics DOVE
Cosmetics DOVE – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 125
DOVE 0% Fresh Rose 150ml
4.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Deodorant - for women, spray, floral fragrance floral, volume: 150 ml - 3.27 €/100 ml
DOVE 4 In 1 Serum 100 ml
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Serum - unification of tone, reduces dark spots, regeneration, designed for dry and sensitive skin, hydration and nourishment, for daily care, for women and men -...
DOVE Repair Cica Calming Body Serum 200ml
14.59 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Serum - for intense hydration and regeneration of very dry skin, absorbs quickly, strengthens the skin's protective barrier and leaves it soft and nourished - 7.30 €/100 ml
DOVE Original 2× 150ml
New arrival
7.09 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, moisturising, against odor and for everyday use, 300 ml volume - 2.36 €/100 ml
DOVE Sensitive Prebiotic Restoring Body Serum 200ml
10.59 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Serum - with probiotics for sensitive and dry skin, helps to strengthen the skin barrier, intensely hydrates and soothes the signs of irritation - 5.30 €/100 ml
DOVE Original Creamy washing tablet 90 g
-6 % off new
1.49 €
New 1.59 €
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bar Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising and nourishing, for everyday use, sulphate-free, weight 90 g - 1.66 €/100 g
DOVE Advanced Peach & White Blossom 2× 150ml
New arrival
7.88 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Antiperspirant - for women, spray,, moisturising, against odor and for everyday use, 300 ml volume - 2.63 €/100 ml
DOVE Sensitive Prebiotic Restoring Body Serum 200ml
-10 % off new
9.49 €
New 10.59 €
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Serum - with probiotics for sensitive and dry skin, helps to strengthen the skin barrier, intensely hydrates and soothes the signs of irritation - 4.75 €/100 ml
DOVE 4 In 1 Serum 100 ml
-7 % off new
11.90 €
New 12.90 €
Unsealed - in stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Serum - unification of tone, reduces dark spots, regeneration, designed for dry and sensitive skin, hydration and nourishment, for daily care, for women and men -...
Dove Men+Care Sport Active Fresh antiperspirant spray for men 150ml
3.97 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Antiperspirant - for men, spray,, moisturising and protective, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 2.65 €/100 ml
DOVE Body Love Intense Care 400 ml
6.95 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Body Lotion - women's and men's, moisturising and nourishing, dry skin, for dry skin, 400 ml volume - 1.74 €/100 ml
DOVE Petal Soft 450 ml
4.43 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, perfect for: dry skin, sulphate-free, formula: vegan, 450 ml volume -...
DOVE antiperspirant roll-on Acai&Waterlili 50 ml
Great price
4.82 €
In stock 3 pcs at the supplier's
Antiperspirant - for women, roll-on,, moisturising and protective, does not stain and for everyday use, 50 ml volume - 9.64 €/100 ml
DOVE Dermaspa Summer Revived Fair to Medium 150 ml
9.59 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self Tanning Foam - for adults, suitable for all skin types, for body, moisturizing and tinting, volume 150 ml - 6.39 €/100 ml
DOVE Summer Revived Dark 75ml
New arrival
5.39 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Milk - 7.19 €/100 ml
DOVE Care&Glow Dark 400ml
New arrival
10.39 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Milk - 2.60 €/100 ml
DOVE Summer Revived Fair 75ml
New arrival
5.39 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Milk - 7.19 €/100 ml
DOVE Care & Glow Fair 400ml
New arrival
10.39 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Self-tanning Milk - 2.60 €/100 ml
DOVE Creamy Indulge 720 ml
6.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for women, cleaning, hydrating and softening, formula: dermo, 720 ml volume - 0.86 €/100 ml
DOVE Care & Protect Liquid soap refill 500 ml
from
3.09 €
Currently Unavailable
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, active substances include lactic acid, fresh fragrance, unisex, volume 500 ml -...
DOVE Invisible Floral Antiperspirant Spray 150 ml
3.59 €
Currently Unavailable
Antiperspirant - for women, spray,, protective, long-lasting, against odor and for everyday use, 150 ml volume - 2.39 €/100 ml
DOVE Advanced Care Nourishing Silk 600 ml
6.39 €
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for normal and dry skin, moisturising and softening, perfect for: dry skin, sulphate-free, 600 ml volume - 1.07 €/100 ml
DOVE Men+Care Vanilla & Sandalwood 400 ml
5.29 €
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, cleaning, moisturising and soothing, 400 ml volume - 1.32 €/100 ml
DOVE Night Renew 400 ml
6.79 €
Currently Unavailable
Body Lotion - women's and men's, moisturising, nourishing and softening, dry skin, for normal, dry and mature skin, contains niacinamide, with salicylic acid, 400 ml volume -...
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Kosmetika
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szépségápolás