Cosmetics COLLISTAR
Cosmetics COLLISTAR – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 255
COLLISTAR Attivi Puri Hair Phyto-Keratin Oil 100 ml
Great price
21.90 €
Currently Unavailable
Hair Oil for for all hair types, leave-in care, effect: hydration, nutrition, regeneration, strengthening, gloss, softness and growth, 100 ml volume, for women - 21.90 €/100 ml
COLLISTAR Phyto-Keratin Filler 100 ml
21.90 €
Currently Unavailable
Hair Treatment - for women, leave-in, for for all hair types, effect: strengthening - 21.90 €/100 ml
COLLISTAR Multi-Active Deodorant 24 Hours 125ml
14.90 €
Currently Unavailable
Deodorant - for women, spray, floral fragrance floral, refreshing, for everyday use, volume: 125 ml - 11.92 €/100 ml
COLLISTAR Lift Hd+ Lifting Remodeling Serum 30 ml
52.90 €
Currently Unavailable
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 176.33 €/100 ml
COLLISTAR Peptide Lotion 5mlx15
33.90 €
Currently Unavailable
Hair Treatment - for women, leave-in, for for all hair types, effect: hydration, nutrition, strengthening and growth - 45.20 €/100 ml
COLLISTAR Make-Up Removing Micellar Water 250 ml
19.90 €
Currently Unavailable
Micellar Water - for normal skin, for mature skin, for dry and sensitive skin, for combination and oily skin, removes make-up and cleanses - 7.96 €/100 ml
COLLISTAR Purifying Cleansing Gel 200 ml
21.90 €
Currently Unavailable
Cleansing Gel - for women, for normal skin, suitable for mature skin, suitable for sensitive skin - 10.95 €/100 ml
COLLISTAR Attivi Puri Vitamin C + Alpha-Arbutin Brightening Anti-Oxidant 30 ml
33.90 €
Currently Unavailable
Face Cream for women daily and night, skin type: normal, mixed, dry and mature, 30 ml - 113 €/100 ml
COLLISTAR Vitamin C Mask 200 ml
20.90 €
Currently Unavailable
Hair Mask for women, conditioner, for for all hair types, 200ml volume, effect: gloss - 10.45 €/100 ml
COLLISTAR Magico Beautifying Foundation 2N Beige 30 ml
Amazing Deal
37.90 €
Save 12.60 €
Currently Unavailable
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours,...
COLLISTAR Impeccabile Long Wear Foundation 2G - Beige Dorato 30 ml
Amazing Deal
37.90 €
Save 9.30 €
Currently Unavailable
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to over 24 hours,...
COLLISTAR Impeccabile Long Wear Foundation 1N - Avorio 30 ml
Amazing Deal
37.90 €
Save 12.60 €
Currently Unavailable
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to over 24 hours,...
COLLISTAR Impeccabile Stick Concealer 5 Ambra 4 g
Amazing Deal
24.90 €
Save 8.10 €
Currently Unavailable
Corrector coverage, tone dark, long-lasting, water-resistant, non-comedogenic and perfume-free, compact consistency, suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, lasts up...
COLLISTAR Impeccabile Stick Concealer 3 Naturale 4 g
Amazing Deal
24.90 €
Save 8.10 €
Currently Unavailable
Corrector coverage, tone medium, long-lasting, water-resistant, non-comedogenic and perfume-free, compact consistency, suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, lasts...
COLLISTAR Silk Effect Bronzing Powder Malibu' Glow
Great price
30.90 €
Currently Unavailable
Powder light coverage, long-lasting, shade: medium, suitable for normal skin, compact consistency, lasts up to under 24 hours, weight 10 g, effect: bronzing and highlighting -...
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 535 Indigo Shimmer 3 g
Discounted -36 %
18.90 €
29.89 €
Currently Unavailable
Eyeshadow shades: purple, number of shades: Mono - 630 €/100 g
COLLISTAR Magico Beautifying Foundation 4N Sabbia 30 ml
Discounted -10 %
31.90 €
35.50 €
Currently Unavailable
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours,...
COLLISTAR Magico Beautifying Foundation 3R Naturale Rosato 30 ml
Discounted -10 %
31.90 €
35.50 €
Currently Unavailable
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours,...
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 525 Ottanio Satin 4 g
Discounted -36 %
18.90 €
29.89 €
Currently Unavailable
Eyeshadow shades: green, number of shades: Mono - 472.50 €/100 g
COLLISTAR Infinito Eye Marker Black 1 ml
Discounted -35 %
19.90 €
30.99 €
Currently Unavailable
Eyeliner - marker, waterproof, long-lasting, with fine tip, matte effect, black colour, lasts under 24 hours, for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, volume...
COLLISTAR Impeccabile Eye Liner N° 2 Brown 2,5 g
Discounted -4 %
20.90 €
21.90 €
Currently Unavailable
Eyeliner - marker, long-lasting, matte effect, brown colour, lasts 24 hours, for normal, combination and mature skin, weight 2.5 g
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Kosmetika
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szépségápolás