Cosmetics COLLISTAR
Cosmetics COLLISTAR – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 255
COLLISTAR Puro Gioiello Lipstick Luminous 181 - Riflesso Corallo 2,8 g
Discounted -37 %
22.90 €
36.69 €
Currently Unavailable
Lipstick creamy and glossy, properties: long-lasting, moisturising and carer
COLLISTAR Impeccabile Mascara Base 12.5 ml
23.90 €
Currently Unavailable
Mascara - mascara type: primer, colour: transparent, effect: volume - 191.20 €/100 ml
COLLISTAR Impeccabile Compact Powder 40R Warm Rose 8 g
Discounted -9 %
27.90 €
30.90 €
Currently Unavailable
Powder light coverage, dermatologically tested, long-lasting and non-comedogenic, shade: medium, suitable for sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature skin, compact...
COLLISTAR Impeccabile Compact Powder 30G Honey 8 g
Discounted -37 %
27.90 €
44.79 €
Currently Unavailable
Powder light coverage, dermatologically tested, long-lasting and non-comedogenic, shade: medium, suitable for sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature skin, compact...
COLLISTAR Impeccabile Compact Powder 20G Natural 8 g
Discounted -37 %
27.90 €
44.79 €
Currently Unavailable
Powder light coverage, dermatologically tested, long-lasting and non-comedogenic, shade: medium, suitable for sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature skin, compact...
COLLISTAR Impeccabile Compact Powder 10N Ivory 8 g
Discounted -9 %
27.90 €
30.90 €
Currently Unavailable
Powder light coverage, dermatologically tested, long-lasting and non-comedogenic, shade: medium, suitable for sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature skin, compact...
COLLISTAR Twist Glowy Blush 02 5 g
Discounted -37 %
22.90 €
36.69 €
Currently Unavailable
Blush - suitable for normal, mixed and mature skin, creamy consistency, brightening, lasts up to 24 hours, weight: 5 g, package also includes mirror - 458 €/100 g
COLLISTAR Impeccabile Maxi Blush 03 Terracotta 8 g
Discounted -38 %
26.90 €
43.59 €
Currently Unavailable
Blush - suitable for normal, mixed and mature skin, compact consistency, brightening, lasts up to 24 hours, weight: 8 g, package also includes mirror - 336.25 €/100 g
COLLISTAR Impeccabile Maxi Blush 08 Henne 8 g
Discounted -38 %
26.90 €
43.59 €
Currently Unavailable
Blush - suitable for normal, mixed and mature skin, compact consistency, brightening, lasts up to 24 hours, weight: 8 g, package also includes mirror - 336.25 €/100 g
COLLISTAR Impeccabile Maxi Blush 04 Confetto 8 g
Discounted -38 %
26.90 €
43.59 €
Currently Unavailable
Blush - suitable for normal, mixed and mature skin, compact consistency, brightening, lasts up to 24 hours, weight: 8 g, package also includes mirror - 336.25 €/100 g
COLLISTAR Impeccabile Long Wear Foundation 3N - Naturale 30 ml
Discounted -38 %
31.90 €
51.69 €
Currently Unavailable
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to over 24 hours,...
COLLISTAR Magico Beautifying Foundation 2R Beige-Rosato 30 ml
Discounted -10 %
31.90 €
35.50 €
Currently Unavailable
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours,...
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 530 Malva Shimmer 4 g
Discounted -3 %
28.90 €
29.89 €
Currently Unavailable
Eyeshadow shades: pink, number of shades: Mono - 722.50 €/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 520 Eden Shimmer 4 g
Discounted -3 %
28.90 €
29.89 €
Currently Unavailable
Eyeshadow shades: green, number of shades: Mono - 722.50 €/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 505 Bronzo Shimmer 4 g
Discounted -3 %
28.90 €
29.89 €
Currently Unavailable
Eyeshadow shades: brown, number of shades: Mono - 722.50 €/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 430 Brunito Shimmer 4 g
Discounted -3 %
28.90 €
29.89 €
Currently Unavailable
Eyeshadow shades: beige, number of shades: Mono - 722.50 €/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 410 Greige Matte 4 g
Discounted -3 %
28.90 €
29.89 €
Currently Unavailable
Eyeshadow shades: beige, number of shades: Mono - 722.50 €/100 g
COLLISTAR Professionale Tinted Brow Gel 1 Biondo 6 g
Discounted -4 %
27.50 €
28.69 €
Currently Unavailable
Eyeliner - gel, long-lasting, matte effect, gold colour, lasts under 24 hours, for normal, combination and mature skin, weight 6 g
COLLISTAR Magico Beautifying Foundation 2.5N Beige-Naturale 30 ml
Discounted -38 %
31.90 €
51.69 €
Currently Unavailable
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours,...
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 510 Caramello Satin 4 g
Discounted -3 %
28.90 €
29.89 €
Currently Unavailable
Eyeshadow shades: beige, number of shades: Mono - 722.50 €/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 515 Argento Shimmer 3 g
Discounted -3 %
28.90 €
29.89 €
Currently Unavailable
Eyeshadow shades: grey, number of shades: Mono - 963.33 €/100 g
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 500 Avorio Satin 4 g
Discounted -3 %
28.90 €
29.89 €
Currently Unavailable
Eyeshadow shades: nude, number of shades: Mono - 722.50 €/100 g
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Kosmetika
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szépségápolás