Cosmetics COLLISTAR
Cosmetics COLLISTAR – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 256
COLLISTAR Lift HD+ Lifting Firming Cream 50 ml
48.90 €
Currently Unavailable
Face Cream for women daily and night, skin type: normal, mixed, dry and mature, 50 ml - 97.80 €/100 ml
COLLISTAR Lift Hd+ Sculpt Lifting Remodeling Cream 50 ml
48.90 €
Currently Unavailable
Face Cream for women daily and night, skin type: normal, mixed, dry and mature, 50 ml - 97.80 €/100 ml
COLLISTAR Rigenera Anti-Wrinkle Cream 50 ml
57.90 €
Currently Unavailable
Face Cream for women daily and night, skin type: normal, mixed, dry and mature, 50 ml - 115.80 €/100 ml
COLLISTAR Niacinamide Dry Shampoo 150 ml
Amazing Deal
16.90 €
Save 7.05 €
Currently Unavailable
Dry Shampoo - with niacinamide, for all hair types, volume 150 ml - 11.27 €/100 ml
COLLISTAR Multi-Active Deodorant 24 Hours Cream 75 ml
15.90 €
Currently Unavailable
Deodorant - for women, cream, floral fragrance floral, protective, for everyday use, volume: 75 ml - 21.20 €/100 ml
COLLISTAR Attivi Puri Vitamin C + Ferulic Acid Cream 50 ml
39.90 €
Currently Unavailable
Face Cream for women daily and night, skin type: normal, mixed, dry and mature, 50 ml - 79.80 €/100 ml
COLLISTAR Volume Unico Mascara Intense Black Waterproof
Amazing Deal
25.90 €
Save 6.90 €
Currently Unavailable
Mascara - mascara type: classic, colour: black, effect: extension, volume and separation - 199.23 €/100 ml
COLLISTAR Acqua Vetiver Shower-Shampoo 250 ml
20.90 €
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for sensitive, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, softening and refreshing, perfect for: dry skin, formula: vegan, 250 ml volume -...
COLLISTAR Not Butter Mask 10 ml
Amazing Deal
22.90 €
Save 7.10 €
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing,
COLLISTAR Acqua Wood Shower-Shampoo 250 ml
21.90 €
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for sensitive, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, softening and refreshing, perfect for: dry skin, formula: vegan, 250 ml volume -...
COLLISTAR Acqua Attiva Shower-Shampoo 250 ml
21.90 €
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for sensitive, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and refreshing, perfect for: dry skin, sulphate-free, formula: vegan, 250 ml volume...
COLLISTAR Cryo-Gel Anticellulite Beautifying 400 ml
41.90 €
Currently Unavailable
Body Gel - for women, cooling, suitable for normal skin, paraben-free, with caffeine and with alcohol, vegan, contains also menthol, applicable for: cellulitis, 400 ml...
COLLISTAR Silk Effect Bronzing Powder Bali Glow
Great price
31.90 €
Save 10.60 €
Currently Unavailable
Powder light coverage, long-lasting, shade: medium, suitable for normal skin, compact consistency, lasts up to under 24 hours, weight 10 g, effect: bronzing and highlighting -...
COLLISTAR Anti Stretch Marks Concentrate 150 ml
26.90 €
Currently Unavailable
Body Cream - for women, smoothing, suitable for normal skin, with collagen, with hyaluronic acid and with peptides, contains also hyaluronic acid, applicable for: stretch...
COLLISTAR Freshness Deo 48 H Spray No-Gas 100 ml
15.90 €
Currently Unavailable
Antiperspirant - for men, spray, aromatic fragrance, refreshing, for everyday use, 100 ml volume - 15.90 €/100 ml
COLLISTAR Anti-Age Toning Lotion 250 ml
25.90 €
Currently Unavailable
Face Lotion for cleansing or final cleansing of the face, ideal for skin type: sensitive, normal, mixed and mature - 10.36 €/100 ml
COLLISTAR Attivi Puri Hair Hyaluronic Acid Liquid Conditioner 200 ml
20.90 €
Currently Unavailable
Conditioner gives the following effect: regeneration and deep cleaning, best for hair type: for all hair types - 10.45 €/100 ml
COLLISTAR Attivi Puri Hair Phyto-Keratin Shampoo 250 ml
13.90 €
Currently Unavailable
Shampoo , - liquid (classic), for damaged hair nourishes, for extra shine, volume 250 ml, sulphate-free - 5.56 €/100 ml
COLLISTAR Not Granita Scrub 12 ml
Amazing Deal
22.90 €
Save 2.60 €
Currently Unavailable
Lip Balm moisturizing, nourishing, regenerating,
COLLISTAR Twist gloss New 216 Rose' 2,8 g
19.90 €
Currently Unavailable
Lipstick glossy, properties: moisturising - 6.63 €/pcs
COLLISTAR UOMO Shave Face and Beard Oil 30 ml
20.90 €
Currently Unavailable
Beard oil - and chin for men - 69.67 €/100 ml
COLLISTAR Attivi Puri Hyaluronic Acid + Madecassoside Cica-Mask 75 ml
24.90 €
Currently Unavailable
Face Cream for women daily and night, skin type: sensitive, normal and mixed, effect: moisturising, nourishing, soothing, lifting and softening, 75 ml - 33.20 €/100 ml
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Kosmetika
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szépségápolás