Cleaning Products BREF
Cleaning Products BREF – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 37
BREF Power Active Lemon 6 × 50g
Amazing Deal
6.99 €
Save 2 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.17 €/1 pc(s)
BREF Power Active Pine 6× 50g
Amazing Deal
6.89 €
Save 2.10 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.15 €/1 pc(s)
BREF Power Active Flower 3 × 50g
Amazing Deal
3.99 €
Save 0.40 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.33 €/1 pc(s)
BREF Power Active Lavender 3 × 50g
3.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.23 €/1 pc(s)
BREF Power Active Lavender&Pine 4× 50g
4.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.25 €/1 pc(s)
BREF Power Active Lemon 4 × 50g
Amazing Deal
3.99 €
Save 1 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1 €/1 pc(s)
BREF Power Active Ocean 3 × 50g
3.59 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.20 €/1 pc(s)
BREF Power Active Lemon 3 × 50g
3.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.23 €/1 pc(s)
BREF Power Active Lemon&Ocean 4× 50g
4.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.25 €/1 pc(s)
BREF Power Active Pine 3 × 50g
3.59 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.20 €/1 pc(s)
BREF Brilliant Gel Spring Rain 3×42g
4.39 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.46 €/1 pc(s)
BREF Brilliant Gel Arctic Ocean 3×42 g
Great price
4.39 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.46 €/1 pc(s)
BREF Spa Moments Serenity 3×50 g
Great price
4.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.63 €/1 pc(s)
BREF Spa Moments Harmony 3×50 g
3.99 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.33 €/1 pc(s)
BREF Power Active Ocean tuhý 2× 50g
2.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.50 €/1 pc(s)
Bref Bathroom Cleaner 750ml
3.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner - for the bathroom, it removes limescale, stains and dirt and provides a radiant shine - 5.05 €/1 l
BREF Spa Moments Vitality 3×50 g
3.99 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.33 €/1 pc(s)
BREF Power Aktiv Gel Lemon 750ml
3.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - gels, fresh fragrance, chlorine-free, descaling, volume 750 ml - 4.12 €/1 l
BREF colour Active Gel Blooming Fresh 750ml
New arrival
3.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorine-free, antibacterial, colour-changing, descaling, volume 750 ml - 4.12 €/1 l
BREF Colour Aktiv Gel Aqua Fresh 750ml
New arrival
3.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorine-free, antibacterial, colour-changing, descaling, volume 750 ml - 4.12 €/1 l
BREF Power Aktiv Gel Flower 750ml
3.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - floral fragrance, chlorine-free, antibacterial, descaling, weight 761 g - 4.12 €/1 l
BREF Power Aktiv Gel Ocean 750ml
3.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorine-free, antibacterial, descaling, volume 750 ml - 4.12 €/1 l
BREF Power Aktiv Hawaii Trio 3 × 50 g
New arrival
9.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 3.26 €/pcs - from 3.26 €/1 pc(s)
BREF colour Auto Active Lavender 3 × 50g
Great price
4.89 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.63 €/pcs - from 1.63 €/1 pc(s)
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Čisticí prostředky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tisztítószerek és takarítószerek