Cleaning Products
Cleaning Products – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 1,008
WC NET Gel Crystal Blue Fresh 750 ml
from
1.70 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorine-free, disinfectant, weight 750 g - from 2.65 €/1 l
AF Maxiclene with strong effect 400ml
9.74 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product -
PINK STUFF Window Cleaning Spray 850 ml
3.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner - contains pink vinegar, removes grease and dirt from windows, mirrors and other glass surfaces, 850 ml - 4.46 €/1 l
THE PINK STUFF Universal cleaning cream 500 ml
Discounted -5 %
3.19 €
3.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product -
CORNAT Pipe Cleaning Spiral 9 mm, 5 m
13.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drain Cleaner - with clip and claw, plastic handle, red, spring steel, galvanized
DUCK Fresh Discs Marine 36 ml
3.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 3.89 €/1 pc(s)
GUT UND GÜNSTIG vinegar cleaner 1 l
2.15 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - for the kitchen and the bathroom, removes limescale, deposits, stains and grease, contains no perfume or preservatives, neutralizes odors, volume 1 l
LARRIN Rust and limescale Orange spray 500 ml
2.89 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Limescale Remover - removes the cut, water stone, calcareous and soapy deposits, creates a special film to prevent further deposits of dirt, with a lingering scent of orange, with...
BREF Power Active Ocean tuhý 2× 50g
2.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.50 €/1 pc(s)
HG bathroom cleaner with gloss 500 ml
7.49 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bathroom Cleaner for sanitary ware, cleans, after use the sanitary ware becomes shiny - 14.98 €/1 l
ALORI Window cleaner 250 ml
8.39 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner Suitable for all glass surfaces in the home and car glass, including windscreens, without the use of water - 33.56 €/1 l
CORNAT Pipe Cleaning Spiral 9 mm, 10 m
23.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drain Cleaner - with clip and claw, plastic handle, red, spring steel, galvanized
HG protective film for vinyl with gloss 1 l
14.50 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - protects floors from scratches, wear and tear and other damage, covering existing signs of wear - 14.50 €/1 l
AlzaEco Citrus for toilets 750 ml
Great price
2.49 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - for the toilets, with a citrus scent, to remove impurities, the smell, water and urinary stones, with perfume, does not burden domestic septic tanks or sewage...
LARRIN NANO mirror and tile cleaner 500 ml
3.09 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner using nanotechnology, does not leave streaks on the surface to be cleaned, produces a high gloss - 6.18 €/1 l
CHANTE CLAIR Marsiglia + Lemon floor degreaser 750 ml
3.29 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner for floors - 4.39 €/1 l
LARRIN WC Pissoir deo (tube) pine 900 g
10.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Urinal Freshener - with disinfecting effect, 35 pc(s) in the package - 0.31 €/1 pc(s)
ALORI Stove and Oven Cleaner 250 ml
6.69 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Oven & Grill Cleaner for stoves and ovens, against grease
DUCK Fresh Discs Dual-fill WC Virtual Violet 2 × 36 ml
4.59 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - refill, floral fragrance, chlorine-free, colour-changing, disinfectant, descaling, volume 72 ml, 2 pcs per pack - 2.30 €/ks - from 63.75 €/1 l
Dr. DEVIL 3in1 Sunset Blossom 75 ml
4.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 4.79 €/1 pc(s)
ALORI premium limescale cleaner 250 ml
9.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Limescale Remover for bathrooms, against limescale - 36.76 €/1 l
CHANTE CLAIR Candeggina 625 ml
3.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorinated, antibacterial, disinfectant, descaling, weight 670 g - 5.58 €/1 l
SCRUB DADDY Anti-Fog Spray 50 ml
8.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Window Cleaner Spray for glasses - 175.80 €/1 l
REAL Classic lavender 600 g
Discounted -8 %
3.09 €
3.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product -
In the category Cleaning Products on Alza.sk, we currently have a total of 1008 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Čisticí prostředky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tisztítószerek és takarítószerek