Cheap toddler Formulas
On this page you will find toddler Formulas at the lowest prices, more so all toddler Formulas ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Sunar Complex 3 Toddler Milk, 6×600g marked at 4.89 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 80
Nutrilon 4 Advanced Toddler Milk 6x 1kg, 24+
119.50 €
19.92 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 24 months, with cow's milk - 19.92 €/pcs - from 19.92 €/1 kg
Nutrilon 3 Advanced Toddler Milk 6x 1kg, 12+
119.50 €
19.92 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 12 months, with cow's milk - 19.92 €/pcs - from 19.92 €/1 kg
Kendamil Premium 3 HMO+ (6×800 g)
141.44 €
29.47 €/kg
On the way 3 pcs
Expected 02/10/2026
Baby Formula toddler, suitable from 12 months, no added sugar, no added salt, with cow's milk and palm oil free - 23.57 €/pcs - from 29.47 €/1 kg
Kendamil Premium 4 HMO+ (6×800 g)
142.68 €
29.73 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 24 months, no added sugar, no added salt, with cow's milk and palm oil free - 23.78 €/pcs - from 29.73 €/1 kg
Nutrilon 3 Prosyneo H. A. toddler from 12 months 6×800 g
155.90 €
32.48 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 13 months, - 25.98 €/pcs - from 32.48 €/1 kg
BEBA SUPREMEpro 2, 6 HMO, follow-up breast milk, 6×800 g
155.94 €
32.49 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 6 months, gluten-free, does not contain soy and palm oil free - 25.99 €/pcs - from 32.49 €/1 kg
BEBA COMFORT 4 5HMO 6×800 g + Blanket Bellatex beige
Discounted -5 %
156.90 €
165.90 €
32.69 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 18 months, added vitamins and minerals, contains probiotics, contains prebiotics and palm oil free - 26.15 €/pcs - from 32.69 €/1 kg
BEBA COMFORT 3 5HMO 6×800 g + Blanket Bellatex beige
Discounted -5 %
156.90 €
165.90 €
32.69 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Formula toddler, suitable from 12 months, added vitamins and minerals, contains probiotics, contains prebiotics and palm oil free - 26.15 €/pcs - from 32.69 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Batolecí mléko
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Junior gyerekitalok