Cheap special Teas
On this page you will find special Teas at the lowest prices, more so all special Teas ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Apotheke Rooibos 20 × 1,5 g marked at 2.19 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 227
Tea Garden Rooibos Pearl of the Nile 1000 g
82.47 €
82.47 €/kg
In stock 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 1000 g - 82.47 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Star of Africa 1000 g
82.47 €
82.47 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, sprinkled, tea blend, South African, weight 1000 g, composition of cinnamon - 82.47 €/1 kg
Tea garden Rooibos green 1000 g
82.47 €
82.47 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose, single-species, South African, weight 1000 g - 82.47 €/1 kg
Tea Garden China White Tea Pine Needles 500 g
86.81 €
173.62 €/kg
In stock 4 pcs at the supplier's
Tea - white, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 500 g - 173.62 €/1 kg
Tea Garden China White Monkey 500 g
86.81 €
173.62 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - white, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 500 g - 173.62 €/1 kg
Tea Garden Pai Mu Tan Silvery Needle 500 g
86.81 €
173.62 €/kg
In stock 1 pcs at the supplier's
Tea - white, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 500 g - 173.62 €/1 kg
Tea Garden Ginseng Oolong / Ginseng Oolong 500 g
95.50 €
191 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 191 €/1 kg
Tea Garden Vietnam Oolong Kim Tuyem Red 500 g
95.50 €
191 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - green and oolong, loose, single varietal, Vietnamese, weight 500 g - 191 €/1 kg
Tea Garden China White Hair 1000 g
112.87 €
112.87 €/kg
In stock 1 pcs at the supplier's
Tea - white, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 1000 g - 112.87 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Speciální čaje
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Teakülönlegességek