Cheap nipple Shields & Hydrogel Covers
On this page you will find nipple Shields & Hydrogel Covers at the lowest prices, more so all nipple Shields & Hydrogel Covers ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Canpol babies EasyStart universal M/L 2 pcs marked at 3.19 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 14
Canpol babies EasyStart universal M/L 2 pcs
3.19 €
1.60 €/pc(s)
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nipple Protectors made of soft silicone, for sore, sensitive, flat nipples during breastfeeding - 1.60 €/pcs - from 1.60 €/1 pc(s)
BabyOno c silicone nipple cups M, 2 pcs
3.39 €
1.70 €/pc(s)
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nipple Protectors silicone, protects sensitive nipples from irritation during breastfeeding, the soft and gentle silicone perfectly mimics the skin, encourage breastfeeding, when...
NUVITA Nipple Protectors
5.79 €
2.90 €/pc(s)
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nipple Protectors Suitable for small, flat or droopy nipples - 2.90 €/1 pc(s)
Ardo Care Lanolin nipple cream 10 ml
8.27 €
0.83 €/100 ml
In stock > 5 pcs at the supplier's
Nipple Cream - for the care of dry and sensitive nipples, protects the nipples during breastfeeding, acts as a prevention against irritation, natural origin, no need to remove the...
Chicco nipple protector skintoskin silicone 2 pcs, S/M
8.68 €
4.34 €/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nipple Protectors allow maximum contact of the baby's skin with the mother's skin - 4.34 €/pcs - from 4.34 €/1 pc(s)
Canpol babies Hydrogel healing breast pads with lanolin 8 pcs
9 €
1.13 €/pc(s)
In stock 1 pcs at the supplier's
Gel Pillow - offer a soothing effect and moisturize the skin, immediate relief and a slight cooling effect - 1.13 €/pcs - from 1.13 €/1 pc(s)
Suavinex Breast Nipple Cream 30 ml
10.90 €
36.33 €/100 ml
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nipple Cream intensively moisturizes the skin, creates a protective layer, can also be used on cracked heels, dry lips, abrasions and skin around the nails, contains no...
Philips AVENT SCF153/01 Nipple Shields S, 2 pcs
12.49 €
6.25 €/pc(s)
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nipple Protectors - of extra fine silicone, it relieves sore and cracked nipples during breastfeeding - 6.25 €/pcs - from 6.25 €/1 pc(s)
Ardo Care Compresses breast pads with natural balm 12 pcs
13.42 €
1.12 €/pc(s)
In stock > 10 pcs at the supplier's
Gel Pillow - with natural balm, effective protection against pain, irritation and scabs on the nipples, moisturizes the nipple and helps minimize pain during breastfeeding, special...
Lansinoh pump for shaping nipples
13.90 €
13.90 €/pc(s)
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bike Pump for nipple formation
MEDELA nipple protectors
Discounted -16 %
20.90 €
24.90 €
10.45 €/pc(s)
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nipple Protectors 2 pcs, protects sore and cracked nipples from unpleasant contact with underwear - 10.45 €/1 pc(s)
Canpol babies everything to start breastfeeding and breast care
23.90 €
23.90 €/pc(s)
Currently Unavailable
Newborn baby set for the beginning of breastfeeding and breast care contains: lanolin nipple ointment 7 g, hydrogel healing breast pads with lanolin 8 pcs, sterile bags for storing...
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Chrániče bradavek a hydrogelové polštářky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Bimbóvédők és hidrogél mellnyugtató párnák