Cheap insect & Pest Repellents
On this page you will find insect & Pest Repellents at the lowest prices, more so all insect & Pest Repellents ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is PROPHER Feroset tetra against flour moths marked at 0.69 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 110
RAID against flying insects with eucalyptus oil 400ml
from
5.31 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Insect Repellent - mosquito repellent and fly repellent, perfumed - from 14.48 €/1 l
RAID Essentials against flying and crawling insects 400 ml
5.89 €
Currently Unavailable
Insect Repellent - fly repellent, ant repellent and against wasps and hornets, perfume free - 14.73 €/1 l
BROS spray for wasps and hornets 300 ml
6.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Insect Repellent - against wasps and hornets, perfume free - 20.63 €/1 l
BROS Electric mosquito vaporizer + pads 10 pcs
6.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Insect Repellent - mosquito repellent, perfume free
Compactor Set of 4 moth repellers, cedar wood
6.19 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Insect Repellent - moth repellent, perfume free
BIOLIT Electric vaporizer with dry cartridge 1+10 pcs
Amazing Deal
6.49 €
Save 1.50 €
Currently Unavailable
Insect Repellent - mosquito repellent, perfume free - 0.54 €/ks
OFF! Botanicals spray 100 ml
6.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Repellent - perfumed, repels ticks, mosquitoes - 64.90 €/1 l
GiG Oil for torches and lamps with insect-repellent properties, 1 litre, Citronella
Discounted -6 %
6.61 €
7.04 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Lamp Oil - compatible with all types of bamboo and metal garden torches as well as traditional oil lamps; repels mosquitoes, flies and other insects; contains genuine citronella...
BIOLIT Anti-crawling insects and protection against flatworms 400 ml
Discounted -5 %
6.69 €
7.09 €
Currently Unavailable
Insect Repellent - perfume free - 0.56 €/ks - from 16.73 €/1 l
BROS Rodent repellent KARBID 500 g
6.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Rodent Repellent - to repel moles, suitable for gardens, sports areas, Airport, hydrotechnical structures, etc., containing calcium carbide, weight 500 g
ATMOSPHERA Nina Lemongrass repellent candle 500 g
6.89 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 1.38 €/100 g
ATMOSPHERA Lemongrass repellent candle 500 g
6.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 1.38 €/100 g
BIOLIT Plus Stop spiders 400 ml
6.89 €
Currently Unavailable
Insect Repellent - spider repellent, perfume free - 17.23 €/1 l
BIOLIT Plus Anti-wasp 400 ml
6.89 €
Currently Unavailable
Insect Repellent - against wasps and hornets, perfume free - 17.23 €/1 l
BIOLIT Electric vaporizer with dry cartridge 30 pcs
7.49 €
Currently Unavailable
Insect Repellent - mosquito repellent, perfume free - 0.31 €/ks
PAPER WISE Flypaper StableBand mini 5 × 0,15 m
from
6.75 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fly Trap - adhesive tape, unscented, no insecticide, protects against flies and mosquitoes, suitable for both indoor and outdoor use, hanging, placement location in a stable,...
Verk 01437 Pigeon and bird repeller falcon 40 cm
8.14 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Insect Repellent - against birds, perfume free
Verk 01902 Pigeon and bird repeller falcon 50 cm
8.27 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Insect Repellent - against birds, perfume free
BIOLIT Electric vaporizer eucalyptus 21 ml
8.29 €
Currently Unavailable
Insect Repellent - mosquito repellent and tropical insect repellent, perfumed - 394.76 €/1 l
BIOLIT Against flying insects 400 ml
8.30 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Insect Repellent - mosquito repellent and fly repellent, perfume free - 20.75 €/1 l
MosquitNo SpotZzz Safari Stickers, (5 × 6 pieces)
8.39 €
Currently Unavailable
Sticker anti-mosquito, with a relaxing citronella scent
BROS electric mosquito vaporizer liquid refill 46ml
Amazing Deal
8.49 €
Save 3.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Insect Repellent - mosquito repellent, perfume free - 212.25 €/1 l
Suavinex Mosquito Spray 100 ml
8.89 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Repellent - mosquito repellent, spray, perfumed, volume 100 ml - 88.90 €/1 l
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Odpuzovače hmyzu a škůdců
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Rovarriasztók