Cheap fruit Pouches
On this page you will find fruit Pouches at the lowest prices, more so all fruit Pouches ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is GERBER Natural banana and apple capsule 90 g marked at 1.19 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 287
BABYBIO Kiwi mango coconut 4×90 g
Great price
6.09 €
Save 0.60 €
16.92 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, palm oil free, v balení 4 pc(s)
HAMÉ Apricot 8×100 g
6.09 €
7.61 €/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 5 months, gluten-free, v balení 8 pc(s)
HAMÉ Peach 8×100 g
6.09 €
7.61 €/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 5 months, gluten-free, v balení 8 pc(s)
HAMÉ Apple 8×100 g
6.09 €
7.61 €/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 5 months, gluten-free, v balení 8 pc(s)
Mixit Organic Fruit Capsule - 100% Pear 4×100 g
6.19 €
15.48 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, no added sugar, palm oil free, lactose free, v balení 4 pc(s)
Mixit Organic fruit pocket - 100% Mango 4×100 g
6.19 €
15.48 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, no added sugar, palm oil free, lactose free, v balení 4 pc(s)
Good Gout Organic Pear Williams with beetroot 3×120 g
6.28 €
17.44 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, v balení 3 pc(s)
Good Gout Organic Pear Williams 3×120 g
6.28 €
17.44 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, v balení 3 pc(s)
HELLO fruit snack with cherries 12×100 g
6.29 €
5.24 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 18 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, v balení 12 pc(s)
Good Gout Organic Banana 3×120 g
6.39 €
17.75 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added sugar, v balení 3 pc(s)
Ella's Kitchen Organic carrot, apple and parsnip 3×120 g
6.39 €
17.75 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 3 pc(s)
Good Gout Organic Banana 4×85 g
6.39 €
18.79 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, no added salt, v balení 4 pc(s)
Good Gout Organic Pear 4×85 g
6.39 €
18.79 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, does not contain soy, no added sugar, no added salt, v balení 4 pc(s)
Good Gout Organic Strawberry Breakfast 3×70 g
6.39 €
30.43 €/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, no added salt, v balení 3 pc(s)
Ella's Kitchen Organic Pear, peas and broccoli 3×120 g
6.39 €
17.75 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit and vegetable, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, v balení 3 pc(s)
FruchtBar Organic fruit pocket with strawberries, banana, pear, kiwi and biscuit 3×100 g
6.49 €
21.63 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, no added sugar, no added salt, v balení 3 pc(s)
FruchtBar Organic fruit capsule with apple, pineapple, mango, banana and tangerine 3×100 g
6.49 €
21.63 €/kg
Currently Unavailable
Meal Pocket - fruit, pro děti od 6 months, gluten-free, no added sugar, v balení 3 pc(s)
FruchtBar Organic fruit pocket with banana, peach and mango 3×100 g
6.49 €
21.63 €/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 7 months, v balení 3 pc(s)
Good Gout Organic Apricot with banana 3×120 g
6.56 €
18.22 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, pro děti od 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, no added sugar, no added salt, palm oil free, v balení 3 pc(s)
HELLO fruit pocket with plums 12×100 g
6.57 €
5.48 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, added vitamins and minerals, palm oil free, v balení 12 pc(s)
HELLO fruit pocket with raspberries 12×100 g
6.57 €
5.48 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, added vitamins and minerals, palm oil free, v balení 12 pc(s)
HELLO fruit capsule with mango 12×100 g
6.57 €
5.48 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, added vitamins and minerals, palm oil free, v balení 12 pc(s)
HELLO fruit pocket with carrots 12×100 g
6.57 €
5.48 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, added vitamins and minerals, palm oil free, v balení 12 pc(s)
HELLO fruit pocket with bananas 12×100 g
6.57 €
5.48 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Meal Pocket - fruit, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, added vitamins and minerals, palm oil free, v balení 12 pc(s)
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Ovocné kapsičky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tasakos gyümölcspürék