Cheap first Porridges for 4+ Months
On this page you will find first Porridges for 4+ Months at the lowest prices, more so all first Porridges for 4+ Months ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is Hami My First Porridge non-dairy rice porridge 4+, 170 g marked at 2.69 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 14
Hami My First Porridge non-dairy rice porridge 4+, 170 g
2.69 €
15.82 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dairy-Free Porridge rice, suitable for children from 4 months, lactose free - 15.82 €/1 kg
Hami milk porridge rice banana 210 g
3.69 €
17.57 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge rice, suitable for children aged from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, added vitamins and minerals, no added sugar, for...
Hami rice porridge with vanilla flavour 210 g
3.99 €
17.73 €/kg
Currently Unavailable
Milk Porridge rice, suitable for children aged from 4 months, added vitamins and minerals, no added sugar and palm oil free - 17.73 €/1 kg
HiPP PRAEBIOTIK Milk first porridge for babies vanilla 250 g
Amazing Deal
4.29 €
Save 1 €
17.16 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge suitable for children aged from 4 months, no added sugar and contains prebiotics - 17.16 €/1 kg
HiPP BIO Goodnight milk porridge with banana and biscuits 250 g
Amazing Deal
4.29 €
Save 1 €
17.16 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge grain, suitable for children aged from 4 months, no added sugar and for night use - 17.16 €/1 kg
Kendamil milk porridge with banana (150 g)
4.29 €
28.60 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge grain, suitable for children aged from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, added vitamins and minerals, no added sugar, no...
Hami My First Porridge non-dairy rice porridge 4+, 3× 170 g
11.90 €
23.33 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dairy-Free Porridge rice, suitable for children from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free and no added sugar - 3.97 €/pcs - from 23.33 €/1 kg
GOLDIM Goat rice porridge 3×225 g
13.90 €
20.59 €/kg
Currently Unavailable
Milk Porridge rice, suitable for children aged from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, with goat milk, added vitamins and minerals and no...
Hami rice porridge with vanilla flavour 3×210 g
14.90 €
23.65 €/kg
Currently Unavailable
Milk Porridge rice, suitable for children aged from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, added vitamins and minerals, no added sugar, for...
Hami milk porridge rice banana 3× 210 g
14.90 €
23.65 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge rice, suitable for children aged from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, added vitamins and minerals, no added sugar, for...
Hami milk porridge semolina with vanilla flavour 3×210 g
14.90 €
23.65 €/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge semolina, suitable for children aged from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, added vitamins and minerals, no added sugar, for night use and...
Hami My First Porridge non-dairy rice banana 4+, 9×170 g
21.90 €
14.31 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dairy-Free Porridge rice, suitable for children from 4 months, lactose free - 2.43 €/pcs - from 14.31 €/1 kg
Hami My First Porridge non-dairy rice porridge 4+, 9×170 g
22.90 €
14.97 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dairy-Free Porridge rice, suitable for children from 4 months, lactose free - 2.54 €/pcs - from 14.97 €/1 kg
Nutrilon Pronutra First rice porridge with vanilla flavour 7×225 g
24.90 €
15.81 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Milk Porridge rice, suitable for children aged from 4 months, does not contain preservatives and artificial dyes, gluten-free, added vitamins and minerals, contains prebiotics and...
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
První kaše od 4. měsíce
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Első kanál babapépek 4 hónapos kortól