Cheap conditioners & Balms KÉRASTASE
On this page you will find conditioners & Balms KÉRASTASE at the lowest prices, more so all conditioners & Balms KÉRASTASE ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is KÉRASTASE Nutritive Lait Vital Irisome 200ml marked at 30.90 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 12
KÉRASTASE Nutritive Lait Vital Irisome 200ml
30.90 €
15.45 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, best for hair type: dry - 15.45 €/100 ml
KÉRASTASE Resistance Ciment Anti-Usure 200ml
Discounted -3 %
30.90 €
31.90 €
15.45 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration, best for hair type: damaged - 15.45 €/100 ml
KÉRASTASE Chroma Absolu Fondant Cica 200ml
34.90 €
17.45 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration, best for hair type: coloured Hair - 17.45 €/100 ml
KÉRASTASE Genesis Fondant Renforçateur, 200ml
34.90 €
17.45 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: strengthening, best for hair type: fine and thinning - 17.45 €/100 ml
KÉRASTASE Resistance Fondant Extensioniste, 200ml
34.90 €
17.45 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration, best for hair type: damaged - 17.45 €/100 ml
KÉRASTASE Densifique Fondant Densité 200ml
34.90 €
17.45 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: strengthening, best for hair type: fine and thinning - 17.45 €/100 ml
KÉRASTASE Discipline Fondant Fluidealiste 200ml
34.90 €
17.45 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: smoothing, best for hair type: frizzy and unruly - 17.45 €/100 ml
KÉRASTASE Gloss Absolu Insta Glaze 250 ml
35.90 €
14.36 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: smoothing, best for hair type: frizzy and unruly - 14.36 €/100 ml
Kérastase Curl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle nourishing conditioner for curly and frizzy
35.90 €
14.36 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, best for hair type: wavy and curly - 14.36 €/100 ml
KÉRASTASE Blond Absolu Fondant Cicaflash, 250ml
35.90 €
14.36 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration, best for hair type: blond - 14.36 €/100 ml
KÉRASTASE Première Fondant Fluidité Réparateur 250 ml
39.90 €
19.95 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration, best for hair type: damaged - 19.95 €/100 ml
KÉRASTASE Symbiose Fondant Apaisant Essentiel 200 ml
43.90 €
21.95 €/100 ml
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: dandruff, best for hair type: greasy hair - 21.95 €/100 ml
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Kondicionéry na vlasy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Hajbalzsamok, hajkondicionálók