Cheap baby Soups
On this page you will find baby Soups at the lowest prices, more so all baby Soups ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is HiPP BIO Little Gourmet Beetroot soup with beef 6× 190 g marked at 14.09 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 5
HiPP BIO Little Gourmet Beetroot soup with beef 6× 190 g
15.09 €
79.42 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - soup, for babies from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, 6 pc(s) in the package - 2.52 €/pcs - from 79.42 €/1 kg
HiPP BIO Vegetable soup with veal - 6× 190 g
15.09 €
13.24 €/kg
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat and soup, for babies from 6 months, no added salt, 6 pc(s) in the package - 2.52 €/pcs - from 13.24 €/1 kg
HiPP Organic broth with noodles and turkey meat - 6× 190 g
15.09 €
13.24 €/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat and soup, for babies from 8 months, no added salt, 6 pc(s) in the package - 2.52 €/pcs - from 13.24 €/1 kg
HiPP BIO Chicken soup with wheat semolina 6× 190 g
15.09 €
13.24 €/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - soup, for babies from 6 months, does not contain preservatives and artificial dyes, no added salt, 6 pc(s) in the package - 2.52 €/pcs - from 13.24 €/1 kg
HiPP BIO Vegetable soup with turkey meat - 6× 190 g
15.09 €
13.24 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Food - meat and soup, for babies from 5 months, no added salt, 6 pc(s) in the package - 2.52 €/pcs - from 13.24 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Polévky pro kojence